Skocz do zawartości
Gustaw

 zamknięty Admini COD200

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:  17.08.2018   11:26
Nick gracza: Gokusa_LOD2 , Sebastian  ---> oboje admini c200

Dowody: HLTV   ---> http://d1.hltv.org.pl/srv23580/HLTV-1808171054-de_dust2.dem.zip
Świadkowie: @Gormit lowca kotow
Uzasadnienie:  Ci oto "Admini"   chyba nie wiedzą jak się sprawdzić w tej roli.   Gokusa po wpadnięciu w pułapke wpisał /odblokuj  poniekąd owej komendy można używać tylko w przypadku zbugowania się teleportem.  Co do drugiej sytuacji.  Sebastian i Gokusa mimo moich zgłoszeń na U@ że jeden z graczy używał Modułu odrzutowego przed rozpoczęciem rundy ( Nie dozwolone w regulaminie ) grali dalej jak gdyby nigdy nic, Zgłaszałem to 3 razy :)   


Edit:  @gokusa513  co do banowania gracza jeszcze *   Jeśli mówi Ci to opiekun UBT że kolega dostał kilkakrotnie AB więc nie wiem nad czym debatowaliście,  Ja mówiłem to samo  jedni z najbardziej aktywnych graczy ubiegłego czasu * a wy się naradzacie 

Edit: @sebastian  dziwnym trafem pisaliście we 2 na U@ do siebie i nie widzieliście że inny nick napisał? To trochę dziwne że nie potraficie dostrzec czegoś takiego.  Po za tym wszystkim... naradzacie się co do typa którego wam zgłasza Opiekun UBT?  Po czym sam go banuje bo wy nie możecie?  Co do modułu  1 z was zajmuje się AKTYWNYM BANEM  2 na spokojnie może dać bana graczowi który łamie regulamin  ale skąd można wiedzieć kto łamie regulamin skoro sami admini go nie przestrzegają?  Tyle co do owej sytuacji @sebastian oraz @gokusa513


Edit: @sebastian  że ja jestem niedzielnym graczem?  Pod jakim nickiem sprawdzałeś moje GT?   Sprawdź pod Gustaw i zobacz który jestem :) To że wracam po przerwie to chyba nie Twoja sprawa ;) 

Edytowane przez Gustaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak owszem popełniłem błąd użyłem komendy odblokuj na pułapce konspiranta, zapomniałem o tym i przyznaję się do popełnienia błędu. Co do modułu odrzutowego nie zauważyłem nic że coś pisałeś moze to przez to że debatowaliśmy z adminami na u@ na temat jednego gracza którego  BORN2KILL  kazał zbanować, ewentualnie mogłem na chwile wyjść na fajkę więc z góry przepraszam gracza jak i wyższe sfery. Gokusa_LOD2

Edytowane przez gokusa513
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do osoby z aktywnym banem- zobaczyłem że na u@ dostałem informacje o tym ze jeden z graczy ma aktywnego bana (przyznaję, że nie zwróciłem uwagi na nick osoby która to zgłosiła, być może był to mój błąd).
W celu zweryfikowania informacji poszedłem na forum, zasięgnąłem po pomoc amxbansa by sprawdzić czy owy gracz faktycznie posiada bana. Amxbans pokazywał mi, że dany gracz nie ma żadnych aktywnych banów, więc wróciłem na serwer. Później @BORN2KILL. #URLOP który okazał się być osobą zgłaszającą aktywnego bana napisał mi że amxbans był czyszczony. Dlatego właśnie nie widziałem aktywnego bana. Co do zgłoszenia o module używanym przed rozpoczęciem rundy - zwyczajnie tego nie zauważyłem. Tak jak wspomniał @gokusa513 rozmawialiśmy o owym graczu z aktywnym. Ze swojej strony chciałbym przeprosić za to "niedopatrzenie", za każdym razem po zgłoszeniu na U@ staram się interweniować, tym razem nie zauważyłem tego, panowało lekkie zamieszanie (sprawdzanie historii banów itp).
Pozdrawiam.

Edit: Zapomniałem dodać pewnego przemyślenia od siebie. Każdy ma prawo złożyć skargę na admina. Myślę, że wyjaśnienie tego aktywnego bana było nieco ważniejsze od używanego modułu (tak, łamie to regulamin lecz aktywny ban jest ważniejszy). Rozumiałbym Twoją frustrację @Gustaw, jeżeli zostałbyś zabity predatorem na respie chwilę po rozpoczęciu rundy lub airstrike. Zaangażowaliśmy się w sprawdzanie historii banów na tyle, że mogliśmy przeoczyć Twoje zgłoszenie. Wybór należy do Ciebie: 
- granie z cziterem na aktywnym banie.
-granie z osobą która używa modułu przed rozpoczęciem rudny, i zyskuje tym samym 3-4 sekundy względem reszty graczy.
Osobiście w pierwszej kolejności wolałbym, by porządek był zrobiony z cziterem, następnie załatwienie sprawy z modułem. 
Według mnie, skarga napisana "trochę" na przymus, ponieważ nie ignorowaliśmy Twoich zgłoszeń specjalnie. Byliśmy zajęci AB dlatego ich nie zauważyliśmy. 
Jeszcze raz pozdrawiam i przepraszam wszystkich obecnych graczy na serwerze, których również irytowało to, że zajęliśmy się w pierwszej kolejności aktywnym banem, a nie modułem odrzutowym. ;) 


Edit2: @Gustaw, nie łamię regulaminu. Nie sprawdzałem Twojego GT, ale wydaje mi się że jesteś "Niedzielnym graczem", ponieważ sugerujesz że nie pilnuje graczy, by przestrzegali regulaminu. Funkcje admina sprawuje na tym serwerze bardzo krótko. Serwer znam od 2014r, grałem tu gdy na serwer ciężko było się dostać ze względu na brak wolnych slotów. Do czego zmierzam? Z racji iż nie da się ukryć, że serwer od 2014r stracił formę,- gra dużo mniej graczy. Ja ze swojej strony chcę, by graczy było jak najwięcej dlatego staram się jak najmniej banować za texturki, moduły itd. Ja wolę napisać danemu graczowi, że jest to niezgodne z regulaminem i żeby tego więcej nie robił. Zazwyczaj to działa, dziś miałem taki przypadek, że ostrzeżenia nic nie dały i musiałem go ukarać "symbolicznym" banem na 5 minut. Nie będę argumentował Twojego każdego coraz to nowszego oskarżenia, ponieważ nie chcę tu zrobić zbyt dużego spamu. 
Myślę, że te najważniejsze wyjaśniłem. Możesz być tego pewien, że jeżeli okaże się że Twoje oskarżenia były słuszne, to zostaniemy ukarani.

 

Edit3: @Gustaw, wyraznie napisalem, że NIE SPRAWDZAŁEM Twojego GT. Skoro mowisz ze dopiero powracasz na serwer po przerwie (co oczywiscie nie jest moją sprawą), a zarzucasz nam na podstwie jednej sytuacji ze nie wiemy jak sprawdzic się w tej roli to chyba cos tu jest nie tak. W ciagu tygodnia mam okolo 40 godzin na serwerze i jak mam byc szczery- nie kojarze Cię. Zbyt surowo nas oceniles na podstawie jednej sytuacji

Edytowane przez Sebastiannn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bany sprawdzamy tutaj http://aquax.hekko24.pl/bansmh/search.php Nie używamy do tego funkcji na serwerze, bo: 1. na większości serwerów jest wyłączona. 2. Raczej ciężko się na niej opierać, bo niekiedy pokaże Wam 0 banów dla osoby która ma ich 10. Ten przypadek był szczególny bo Replay ma AB sprzed resetu więc jak ktoś zgłasza takiego gościa to trzeba trochę poszukać na forum albo skonsultować to z kimś z UBT.

18 godzin temu, Sebastiannn napisał:

Zaangażowaliśmy się w sprawdzanie historii banów na tyle, że mogliśmy przeoczyć Twoje zgłoszenie. Wybór należy do Ciebie: 
- granie z cziterem na aktywnym banie.
-granie z osobą która używa modułu przed rozpoczęciem rudny, i zyskuje tym samym 3-4 sekundy względem reszty graczy.

No ale zaraz, zaraz. Skoro grał tylko na aktywnym banie (bez haxów) to najpierw raczej zajmujesz się bieżącymi sprawami (czyli w tym przypadku gagatkiem od modułu), a dopiero później AB. Kolesiowi z AB nie zrobi różnicy czy bana dostanie teraz czy za 5min, a to ile Ci zajmie porządkowanie serwera tą różnicę (z)robi i to ogromną. No chyba że koleś z AB jechał równocześnie na haxach, wtedy sytuacja jest inna i pytania też się stawia inne.

I taką kolejność (1. Porządek 2. AB) powinniście zachować, tym bardziej że tego bana dostaliście na tacy i to z linkiem do tematu.
 

Line 1365: L 08/17/2018 - 10:50:21: [adminchat.amxx] Chat: "Konstantyn Kanalewicz<4604><STEAM_0:0:149624084><>" chat " Replay na AB"
Line 1368: L 08/17/2018 - 10:52:01: [adminchat.amxx] Chat: "Sebastian<4590><STEAM_0:1:446737403><>" chat " jakis czas temu dostał bana na 5 minutek za predatora"
Line 1369: L 08/17/2018 - 10:52:14: [adminchat.amxx] Chat: "Sebastian<4590><STEAM_0:1:446737403><>" chat " jak wbijam w historie jego banow to mam file not found "
Line 1432: L 08/17/2018 - 10:54:26: [adminchat.amxx] Chat: "Born To Kill<4620><STEAM_0:1:83645914><>" chat " banuj smialo"
Line 1433: L 08/17/2018 - 10:54:38: [adminchat.amxx] Chat: "Born To Kill<4620><STEAM_0:1:83645914><>" chat "https://multi-head.pl/topic/93628-bez-ubwiatam-tu-majonez-braciak-replaygracza/?tab=comments#comment-505631"

Jeden ogarnia AB, drugi ogarnia typka od modułu. I tak samo to wygląda w pozostałych przypadkach kiedy jest więcej niż jeden admin na serwerze. Jak się nie będziecie dzielić obowiązkami, nie będzie między wami współpracy to sami się pogrzebiecie w robocie. Oczywiście są przypadki gdzie np. dwóch adminów sprawdza jednego gracza pod kątem haxów ale to są wyjątki i nie zdarzają się nie wiadomo jak często.

W dniu 17.08.2018 o 12:10, gokusa513 napisał:

Co do modułu odrzutowego nie zauważyłem nic że coś pisałeś moze to przez to że debatowaliśmy z adminami na u@ na temat jednego gracza którego  BORN2KILL  kazał zbanować, ewentualnie mogłem na chwile wyjść na fajkę więc z góry przepraszam gracza jak i wyższe sfery. Gokusa_LOD2

Wychodzi na to że na przestrzeni lekko ponad 10 minut nie zareagowałeś na żadne zgłoszenie ;) Z AB nagle się obudziłeś z pytaniem o co chodzi bo nie byłeś w temacie, a w przypadku modułu reakcji w ogóle nie było mimo że były dwa zgłoszenia w odstępie minuty. Nie, nie debatowaliście o niczym. I nie widziałem też żebyś pisał z/w, więc przyjmuję że byłeś na serwerze ale Cię nie było.

Line 1471: L 08/17/2018 - 11:12:03: [adminchat.amxx] Chat: "Konstantyn Kanalewicz<4621><STEAM_0:0:149624084><>" chat " kiki używa moduł przed rozpoczęciem rundy"
Line 1472: L 08/17/2018 - 11:13:02: [adminchat.amxx] Chat: "Konstantyn Kanalewicz<4621><STEAM_0:0:149624084><>" chat " KiKI użył moduł przed czasem poprzednia runda"
Line 1487: L 08/17/2018 - 11:15:17: [adminchat.amxx] Chat: "Konstantyn Kanalewicz<4621><STEAM_0:0:149624084><>" chat " Mam takie pytanie do adminów : Któryś z was czytał regulamin?"
Line 1490: L 08/17/2018 - 11:19:12: [adminchat.amxx] Chat: "h3ra koka hasz LSD *_*<4622><STEAM_0:1:31692487><>" chat " prosze sprawdzic gymyf :D"

Żwawiej gagatki, to nie była nawet ciężka sytuacja do ogarnięcia. Dziesięć sekund na wklepanie bana za AB i scroll konsoli.

No i sprawa najważniejsza - dlaczego admin nie kuma into regulamin?

W dniu 17.08.2018 o 12:10, gokusa513 napisał:

Tak owszem popełniłem błąd użyłem komendy odblokuj na pułapce konspiranta, zapomniałem o tym i przyznaję się do popełnienia błędu.

Zapomnieć to może gracz ale nie admin ;)  Od Was się wymaga trochę więcej.

Macie szczęście że póki co jakoś specjalnie mi nie podpadliście więc skończy się na upomnieniu. Ale macie zaliczoną słuszną skargę na swoje konto.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...