Skocz do zawartości
Superman

 zamknięty Admin nie ogarnia ??

Rekomendowane odpowiedzi

NIe wiem o co chodzi   gram juz tutaj spory czasu i zawsze mnie jakiś  admin zaskoczy  ten  zrobił to dziś    gram  normalnie      inny gracz o nicki  canabis...... cos tam odlwepia staty 0-18        i wchodzi  "Niesamowity"  to mu  odrazu   na U@   wpisuje ze   gracz  canabis  oslepia    ze celow nie robi  to bylo widać    no ale zero reakcji     mi  zaspamil  ze mam robić     przed obowiazujacym czasem   ale nie moglem  bo bylem oslepiony        potem zamieniłem sie z adminem na perki ja mu dalem  raszerka  on mi  teleport   i  pierwasz runda      i wtopilo mnie w sciane  u hostów   wiec  strzelam by  naprowadzic wroga na siebie   (w miedzy czasie  pisze do admina by mnie slapnąl/zabił     i tak strzelam sobie w niesmiertelne  hosty  :p    a po chwili  jaśnie wielmożny  admin  daje mi bana  z powodem  Brak celów/zabijanie Hostów   :)   serio  i On  ma Admina??  Pytanie    czy tak powinno być ?? 

Hostów nie da się zabić wiec  ban Nieuzasadniony  !

cstrike 2018-08-19 22-29-56-61.bmp

Edytowane przez Superman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Za jedno razowe złe rzucenie  flesza nikomu nie będę dawać bana ponieważ każdemu może się to zdarzyć.

Człowieku zamiast napisać slay bo teleportem się zbugowałem to mi piszesz slay slay mnie.  jasnowidzem nie jestem (a graczy którzy pisza admin daj mi bana bo mam wh.. i tp jest co dzien kilku.)  do tego strzelasz w hosta caly czas...

Następnym razem napisz o co CI chodzi a nie slay... bo bez powodów nie wykonuje żadnych działań

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, Morderca napisał:

Za jedno razowe złe rzucenie  flesza nikomu nie będę dawać bana ponieważ każdemu może się to zdarzyć.

Człowieku zamiast napisać slay bo teleportem się zbugowałem to mi piszesz slay slay mnie.  jasnowidzem nie jestem (a graczy którzy pisza admin daj mi bana bo mam wh.. i tp jest co dzien kilku.)  do tego strzelasz w hosta caly czas...

Następnym razem napisz o co CI chodzi a nie slay... bo bez powodów nie wykonuje żadnych działań

Pozdrawiam...

to ty nie wiesz o co mi chodzi jak pisze Slay mnie bo utknalem  w scianie ?? serio ??    inie oslepiał raz bo co chwila  rzucał  jak zam stwierdzilem  nie poganiasz go bo podoba ci się jego  skill  a raczej brak    0-18    a strzelalem bo skoro ty  nie ogarniasz prosby o  slapniecie albo zabicie mnie by zakończyć runde to ja robiac halas bronia sam  podawalem swoje polozenie   czego tu sie nie rozumie  ??  nie zareagowales na  flashe   koles nie robil celow tez nie zareagowales     obudziles sie dopiero jak mnie w ascianie  zablokowalo   a jesli chcesz wmawiac mnie i innym ze postapiles jak na admina przystało  to dodaj do tego  demko z Hltv aby koledzy  z adm  tez to ocenili  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Człowieku ogarnij się po 1. Zgłoszenia /życzenia do Admina na u@ się robi a nie na say(tych po za u@ nie musze czytać.) Po 2. Było tylko jedno zgłoszenie ze flesza dostałeś wiec 2 raz nie dostałeś a jeśli dostałeś to zgłosiłes to na say. Po 3. Nie dalem typowi bana za cele ponieważ była akcja strzelali się . 4.  Zapoznaj się z regulaminem a potem pisz skargi. 5 a jeśli nadal zamierzasz pisać trochę na u@ a trochę na say to miej pretensje do siebie a nie do Admina. I licz się z tym ze ktoś może nie reagować na twój spam bo nie jesteś jedynym na serwerze.

Edytowane przez Morderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, Morderca napisał:

Człowieku ogarnij się po 1. Zgłoszenia /życzenia do Admina na u@ się robi a nie na say(tych po za u@ nie musze czytać.) Po 2. Było tylko jedno zgłoszenie ze flesza dostałeś wiec 2 raz nie dostałeś a jeśli dostałeś to zgłosiłes to na say. Po 3. Nie dalem typowi bana za cele ponieważ była akcja strzelali się . 4.  Zapoznaj się z regulaminem a potem pisz skargi. 5 a jeśli nadal zamierzasz pisać trochę na u@ a trochę na say to miej pretensje do siebie a nie do Admina. I licz się z tym ze ktoś może nie reagować na twój spam bo nie jesteś jedynym na serwerze.

punkcik 3   Klamiesz  aż  wstyd demko  pokaż gdzie strzela gosc który  lata lufą po niebie   i szuka celu   pod sam koniec rundy   tamten sie domyslil ze  to cos o statach 0-18  nie ogarnia i sam wylazl do niego  wiec po co tu kombinujesz z akcją strzelania  nik nie jest sam na serverze ale u was to norma ze jak kolega z  steamu  napisze raz to reakcja  bez problemu ale jak ktos z ns  napisze to  juz  ból  ze trzeba obowiązki admina robić  i nie wypowiadaj sie na temat regulaminu skoro spamujesz o celach przed uplywem czasu do oslepionewgo gracza :) bo to bez sensu  raczej i fak   u was trzeba spamic bo wielu z was albo nie reaguje albo ucieka z servera  tyle w temacie 

Edit:

Ogólnie temat do zamknięcia  ( to tutaj norma)    nie wiem ilu tu adminów na cod 400 jest ale duza częśc  robi to na tak zwany odpierdo*   aby miec tylko range  admina   Podziękować za tych zainteresowanych  i Ogarnietych   Tak mało Juz  Was Tutaj  :) 

Edytowane przez Superman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 19.08.2018 o 23:57, Diablo Sensei napisał:

Jeżeli admin coś zrobił nie tak to piszę się w dziale skargi. 

Ze swojej strony nie musiałeś tu nic pisać, bo nie wydaje mi się, żebyś u nas grał. Robota czysto dla moderatorów ;)

@Morderca piszesz, że nie musisz czytać u@, a jednak przeczytałeś jak napisał "slay mnie". Jak gracz Ci tak pisze to raczej nie dlatego , że chce sobie deada zaliczyć tylko ma problem, więc z automatu admin powinien wejść na specta czy kamerę przewinąć na niego i zareagować. Swoimi czasy jak adminowałem zgłoszenia na say nie były mi obojętne. Po prostu go czytasz, reagujesz na to, a w między czasie na admin say'u piszesz o zgłoszeniach na u@. A say'a raczej czytasz.

 

EDIT.:

Admin w ogóle nie angażuje się w problemy na serwerze. Totalna olewka i cały czas zajęty grą. Najlepszy dowód jest ta oto mapa: http://d1.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-1808211743-fy_snow.dem.zip

Gracz o nicku "Szynszyl" znany z rzucania swoim flashy co pokazuje jego bans zaczął je rzucać odkąd wbił. Pisano @Morderca na u@, a on nie reagował, a gdy przeszedł do teamu z "Szynszylem" i dostał flasha dopiero zareagował.

2 sprawa nie wiem czy pisać to w tym temacie czy nie, ale skoro mowa o @Morderca to napiszę tutaj. Zauważyłem, że jest on jak chodząca błyskawica co jest niemożliwe. Jest wiele assassynów z full kondychą, ale żaden z nich tak szybko nie biega. Pisałem mu nagminnie na u@ o tym, no ale jak na przykładnego admina przystało - nie odpisywał. Biega 2x szybciej ode mnie ( moja kondycja to 230 ), chociaż ma tylko chyba 60 kondycji więcej, do tego ma 300+ hp. Coś chyba jest nie tak. Podejrzewam jakiś bug kondycji lub komendę. Dobrym dowodem na to jest też wcześniej załączona mapa ( w linku ).

Edytowane przez Haq#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...