Skocz do zawartości
Haq#

Poprawki v2

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiadałem ten temat, także już jest.

Więc tak:

Duch kapitana - mam wątpliwości czy działa wgl ten krytyk 1/7, proszę o sprawdzenie to, bo jak ja nim grałem to nie było widać różnicy w dmg

Cichy zabójca - już wcześniej było o tym mówione, ale jakoś ucichło. Proponuję reaktywację tej klasy z 2x obrażeniami w plecy, 2 skokami, 10% na odrodzenie i broniami m4 i deaglem. Klasa fajna, nie rozumiem powodu usunięcia jej.

Aspirant - dlaczego on nie ma bh? czekam na oświecenie, bo przez bardzo długi czas był nietykalny, a nagle po przerwie wracam i on jest bez bh. Klasą kiedyś grało mnóstwo ludzi, teraz praktycznie nikt.

Żołnierz wsparcia - mściciel, duch kapitana mają krytyki 1/7, żołnierz wsparcia ma tylko krytyka, a w dodatku 1/8. Proponuję zmianę 1/8 na 1/7. Liczę się z recoilem mp5, ale prócz tego kompletnie nie ma nic, dodatkowo staty jego też powalające nie są.

Złodziej - Do strzelaniny nie ma nic prócz galila, proponuję zamienić galila na m4.

Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje, czekam na wasze wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Tą klasą w ogóle ktoś gra? Trochę niepotrzebna.  :kappa:

2. Jestem za przywróceniem. 

3. BH jest niepotrzebne moim zdaniem. Nie grają nim może dlatego, że im się znudził? 

4. Tutaj można zmienić z 1/8 na 1/7 albo nawet 1/6. I zmienić MP5 na coś lepszego. 

5. Kałach lepszy. 

elo 

:ph34r:

I po resecie można by ogarnąć trochę ten piorun u elektryka, bo kolega wbije sobie dajmy na to 90 czy ten 100 lvl i na strzała ma połowę serwera tym piorunem. :S

Edytowane przez boy pablo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Nie wiem bo nie grałem tą klasą.

2. Przywrócenie dobry pomysł a na dodatek dać kose w plecy 1/1.

3. Dodać mu to bh.

4. Jestem neutralny.

5. M4 będzie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dłuzszy czas nie gralem na serwerze i jak wrocilem to co zobaczylem to jest szok wszystkie prawie premki dostaly buffy a klasy bez premium nerfy troche nie halo bo premki i tak mialy przewage malo tego asasin ktory kiedys byl juz mocna klasa majac troche ta lepsza widocznosc to pomimo zabrania mu zwinnych palcow jest gorszy bo jego prawie wgl nie widac to troche przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Duch kapitana - jeśli nie działa krytyk to trzeba naprawić a tak kasa w porządku.

Cichy - można by przywrócić ale też czy nie będzie zbyt dużo tych klas? Trzeba by się dokładnie przyjrzeć ponownie które klasy są całkowicie nieużywane i je usunąć a wtedy dopiero myśleć nad nowościami/przywróceniem jakichś klas. Nie ma co robić śmietnika. 

Aspirant -  Niepotrzebne jest te BH, klasa tak czy tak jest dobra. A to mało kto teraz tym gra pewnie spowodowane jest tym że są inny gracze i wolą może po prostu inne klasy. 

Żołnierz wsparcia - zmienić krytyka na 1/7 i w statystykach zmienić 10kondy na 30 i będzie okej.

Złodziej - można zmienić galila na m4

Edytowane przez Vix33nek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


duch kapitana naprawić krytyka jeśli nie działa spoko klasa grywało się kiedyś ;)

cichy zabójca klasa usunięta bo nikt nia nie grał a po za tym dość jest klas nie ma potrzeby  obciążać serwera 

Aspirant klasa dość mocna i bez BH nikt nią nie gra bo ile można grać tą samą 

Żołnierz wsparcia zmienić na 1/7 na kryta ciut lepsze statystyki początkowe i ok będzie

Złodziej ja proponuje dodać mu ak i 1/13 , 1/16 na zabicie zamiast galila , albo dadać mu ak z galilem bo m4 ma większość klas ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Poprawić/ naprawić należy:

1.Strażnik.. wszystko myślę ze było by ok. jeśli miał by 1/3 np na nie otrzymanie obrażeń ponieważ na obecną chwilę działa to jako odbicie.. i wystrzelony pocisk, rakieta , nóż wraca do właściciela co jest bezsensowne.

2. Asassasin trzeba pomyśleć co zrobić żeby był nadal mocny ale bardziej widzialny ponieważ jest za bardzo oro...

3. Trzeba zrobić balans w klasach kondycji aby na każdej działał tak samo. bo na obecna chwilę np. konspir z 220 biega szybciej niż Assassin z 280 kondycji co jest śmieszne.. Nie wiem czy jest to wykonalne ale trzeba by było to ogarnąć.

4. rakiety można co 2s strzelać albo to usunąć albo dać tak samo na miny , pułapki, totale leczące/trujące. ponieważ w 1s można postawić 3 miny lub 3 totale.. a rakiety za rakieta nie można co uważam za minusem. ;/

5. Klasy Assassin/spedhacker/konspir i nie wiem jeszcze jakie.. mają często buga kondycji tzn... Biegam sobie normalnie zatrzymam się na chwilę np. zbieram paczkę...  ruszam i dosłownie latam.. jak bym miał 5 000 kondy..

6. Partyzan też posiada błędy.. ma 5% szansy na zabicie a działa jak 1/3 rusher.. co 5-6 strzał zabija.. i robi pogrom albo nie ma buga i strzelać można do oporu...'''

Nie pisze tu nic o dodawaniu usuwaniu klas/perków bo już wyżej zostały wymienione. chyba ze coś jeszcze ktoś doda.

to sa takie rzeczy które najbardziej według mnie się rzucają w oczy... Piszcie swoje aby można było wszystkie błędy wyłapać i poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Duch Kapitana - nie działa to trzeba naprawić

Cichy zabójca - na razie nie przywracamy

Aspirant zostaje jak jest.

Żołnierz wsparcia - zmiana na 1/7 krytyka  i zmiana kondycji na 30

Złodziej - dodać mu AK, galil również zostanie.

Partyzant zostaje jak jest.

Puszczanie rakiet zostaje również jak jest

@klqs @Anime ⚙WolfIDraV⚙ sprawdźcie czy nie ma jakichś bugów w kondycji klas konspirant/assasin/speedhacker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...