Skocz do zawartości
1997

 zamknięty Idealna Adminka [!!!]

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego miejsca chciałbym pochwalić Adminkę ~Czarna~ za czynny udział w rozwoju serwera i za wsparcie w każdej problematycznej sytuacji.

Jedni mnie kojarzą, drudzy nie. Grywam na [ONLY DD2] od dłuższego czasu i smuci mnie fakt, że nie ma tematu ze skargami oraz pochwałami dla Adminów, bo byłaby to chyba fajna opcja.

Admini pełnią na serwerach określone funkcje, dbają o porządek oraz fair-play. Będąc Adminem można czasami poczuć niedocenienie, zwłaszcza kiedy sypią się w jego stronę różne obraźliwe słowa, a nikt nie chce wstawić się za jego obroną.
Podziwiam Czarną i życzę jej jak najlepiej, bo bez niej serwer nie byłby tak zadbany jak jest dzisiaj.

 

Pozdrawiam graczy oraz administrację najlepszego serwera DD2

                                                                                                                                                                                                                                                                                        - 1997.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No chociaż Ty jeden tak oficjalnie! :D Wiem, że czasami bywam wredną zołzą ale tak samo jak i reszta adminów staram się jak mogę  (często krzykiem i nerwami jeśli po dobroci nie dociera :D )  żeby na serwer przychodziło się pograć w miłej atmosferze a nie wysłuchiwać bluzgów i tego kto i co za przeproszeniem robił z czyjąś matką :S Wtedy chyba troszkę  chętniej się wraca na taki serwer gdzie jest zgrana ekipa, która często mimo nerwów potrafi się między sobą dogadać a nie nawciskać jeden drugiemu. I sama siebie czasem podziwiam, że z Wami tyle wytrzymuje i mam nadzieję, że wytrzymam kolejne 4 lata!  :DDziękuję pięknie za tak miłe słowa :$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...