Skocz do zawartości
El Mafioso

[ODRZUCONE]Ban za nic #2

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick podczas gry: MAM HOROM CURKEM

Godzina, data zdarzenia: 15:40 | 26.08.18

Mapa: de_dust 2

STEAM_ID / IP:  STEAM_0:0:40190230 / IP moge podać na Pirv

Uzasadnienie: Admin try hard nic dodać nic ująć. Demko => rozpiska => punkt w regulaminie który złamałem ( istniejący - nie który sobie nagle dodacie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


2 minuty temu, El Mafioso napisał:

punkt w regulaminie który złamałem

1. Absolutny zakaz używania cheatów, skryptów i wspomagaczy (celownik awp/scout,modele esl oraz wszystko co ułatwia grę) . (Ban na zawsze)
9. W razie przewinień nieuwzględnionych regulaminem kara przyznawana jest wedle uznania admina i adekwatna do popełnionego czynu.

Pomimo bana, nie dostosowałeś się do regulaminu i próśb administratorów więc dostałeś kolejnego bana. A ban permanentny został nadany na Twoją prośbę:
firefox_2018-08-26_15-44-06.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Absolutny zakaz używania cheatów, skryptów i wspomagaczy (celownik awp/scout,modele esl oraz wszystko co ułatwia grę) . (Ban na zawsze )

Nic z tego puntku nie zostało naruszone ( free)

9. W razie przewinień nieuwzględnionych regulaminem kara przyznawana jest wedle uznania admina i adekwatna do popełnionego czynu.

Z tego również ( BH to nie przewinienie , a jeśli tak to macie problem z głową ) - FREE

 

DEMKO => Rozpiska => Punkt w reagulaminie 

 

PS. Napisałem o perma bo ktoś powiedział ze ban minął i mam tak nei robić ( bez pokrycia ) więc z góry zawołałem aby nie żyć w niepewności <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@~Czarna~ już się popisałaś w 1 temacie. Banując kogoś za Skrypt musisz umieć udowodnić ze ktoś te skrypty posiada. Nic odzywasz się ani słowem, czekasz aż ktoś załatwi sprawę za Ciebie i siedzisz w kącie z uśmiechem krypto dziecko na twarzy. 

I przepraszam za wyżej, mój błąd 

PUNKT W REGULAMINIE => DEMKO => ROZPISKA.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


11 minut temu, El Mafioso napisał:

Nic z tego puntku nie zostało naruszone ( free)

No cóż, Twoje pajacowanie podpada pod wspomagacz i skrypty, więc cóż...

11 minut temu, El Mafioso napisał:

9. W razie przewinień nieuwzględnionych regulaminem kara przyznawana jest wedle uznania admina i adekwatna do popełnionego czynu.

Z tego również ( BH to nie przewinienie , a jeśli tak to macie problem z głową ) - FREE

Ale proszę się zachowywać kulturalnie.

7 minut temu, El Mafioso napisał:

Banując kogoś za Skrypt musisz umieć udowodnić ze ktoś te skrypty posiada.

Demko jest powyżej.

Nie dostosowałeś się do próśb więc poleciał ban. I Twoje prośby zostały wysłuchane :)

Cytat

PS. Napisałem o perma bo ktoś powiedział ze ban minął i mam tak nei robić ( bez pokrycia ) więc z góry zawołałem aby nie żyć w niepewności <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...