Skocz do zawartości
EgzeF

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie Go Mod#1

Rekomendowane odpowiedzi


- Wchodzenie raz dziennie na forum; +
- Minimum 16 lat;+
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia;+/- ale spokojnie będzie nabijane powoli :D
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich;+
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym;+
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze;+
- Minimum 30h przegrane na serwerze;- nabije
- Obowiązkowo aktywne konto steam;+
- Posiadanie mikrofonu;+


Nick:Egzekutor Fragensow
Wiek:18
Doświadczenie (w byciu adminem): Duuuuuuuuuuże :)
Znajomość AMXX (W skali 1-10):7/10 :)
Staż w CS-sie:8lat 
Steam / NonSteam:Steam
Dlaczego Ty: Ponieważ nie zawsze jest admin a chciałbym pomóc w opanowaniu serwera jak znajdzie się jakiś nie ogar lubi tzw. "Cziter"
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:3-4h
Kontakt:GG:63165406 | Steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561198853846967/ Pw FOrum
Link do GameTracker'a:przepraszam że w tym tyg takie słabe gt ale nie zawsze mam czas (robota) ale staram się grać tyle ile mogę :)

@MovemenT ^.^ mordo może i miałeś te 40-60 pingu ale miałeś takie ściny że nie dało się cb trafić po drugie to że ci się nie udało na adma bo skłamałeś co do AMXX 

nie znaczy że masz się tym mścić na mnie a to że czasem mnie poniesie to już nic tego nie zmieni bo czasem taki jestem :)

ale za to jako admin spisuję się dobrze w roli admina masz problem? pisz do Wyższej Administracji / Opiekuna serwa

Edytowane przez EgzeF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc tak:
+Wiek

+Steam

+amxx

+staż

-/+ Zawsze można nadrobić czas

+Pomocny

jestem na tak na okres próbny 2 tygodnie.

Życzę tobie powodzenia by Psycholog mindhack.dll

 

@MovemenT ^.^ jeżeli wyzywał ponieważ ktoś ma duży ping to co innego.Brak kultury moim zdaniem jest wtedy kiedy się obraża a nie piszę/mówi "do ch**a" i nie wyzywał typu jak "twój stary" "ty chuju" itp ;)  Więc uważasz jak ktoś powie "wy********j" i mówi do kogoś do swoich znajomych to też źle ? hmm jakoś ja tak mówię i jakoś nikt nie piszę o to skarg ale rób ta co chceta.

Edytowane przez Psycholog banan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE :)

Brak kultury osobistej .

Admin musi mieć kultury a nie wyzywać graczy żeby "wypier*alali z serwera" 

Był degradowany na moje oko ciężko takiej osobie zaufać ponownie :) 

@VisTeR.'mam dowody :) 

@EgzeF @Psycholog banan Brak kultury jest jak ktoś wyzywa graczy od "wypier*alaj z servera " ping miałem w granicach 60-40 czasem skoczył do 100 ale to nie moja wina że miałem klatki a nie lagi to jest duża różnica :D pfff mnie to wali zostałem zwyzywany jak trzeba dać dowody to dam i mnie to rybka .

Jaką mamy pewność że jak wbije ktoś na czitach to od go nie będzie wyzywał żeby "wy*******a* z serwera " lub nie da mu głupiego bana "Wypier*alaj z serwera bo masz czity " masz pewność @Psycholog banan??? bo ja nie .

Ps admin musi mieć kulturę na Wysokim poziomie a nie mówi co mówi aż ludziom nie chce się grać na tym serwerze przykładem jestem ja :D 

powodzenia :D 

@EgzeFAmxx znam ale to nie wam jest to oceniać , nawet mi się nie chciało z wami gadać jak po mnie tak jeździliście :) jeżeli ciebie ponosi to nie mój problem , wyzywałeś mnie więc mnie to wali tak szczerze po 2 z admina sam już zrezygnowałem bo nie chcę być wyzywany na serwerze , na Modzie liczy się jak grasz a ja gram dużo lepiej od was cwaniaczki :D 

Napisałem co myślę i to tyle z mojej strony , a na 2 raz nie wyzywaj innych graczy którzy grają lepiej niż ty :) 

Edytowane przez MovemenT ^.^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@MovemenT ^.^ ty słuchaj jezeli cie teleportuje i tnie cie co chwile ludzie pisza żebyś wylazl bo masz teleporty a ty masz wyebane to nie dziw sie ze zacząłem do cb wyklinac ze masz wypier**** z serwa bo masz lagi itd..

Tyle z mojej strony 

@VisTeR.' rób jak uważasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W dniu 27.09.2018 o 20:44, Psycholog banan napisał:

@MovemenT ^.^ jeżeli wyzywał ponieważ ktoś ma duży ping to co innego.Brak kultury moim zdaniem jest wtedy kiedy się obraża a nie piszę/mówi "do ch**a" i nie wyzywał typu jak "twój stary" "ty chuju" itp ;)  Więc uważasz jak ktoś powie "wy********j" i mówi do kogoś do swoich znajomych to też źle ? hmm jakoś ja tak mówię i jakoś nikt nie piszę o to skarg ale rób ta co chceta.

Co?? Jak to co innego :P ? To jak będzie miał admina to będzie kickował a nie przeklinał? 

Zapraszam na rozmowę na TS3. Zamek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...