Skocz do zawartości
Bezzi

 zamknięty Skarga Rick

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Dzisiaj
Nick gracza: @Rick
Dowody: Screenshot_20181011-182022.thumb.jpg.b5cb3c8182d7413b07bbf91b05dce454.jpgScreenshot_20181011-182040.thumb.jpg.9339e434391b8bc8e5e8996f35b7a4fb.jpg
Świadkowie: Ja
Uzasadnienie: Dlaczego dostałem aż 3 punkty ostrzeżenia? Rozumiem, że w Twoim przekonaniu że każdą obraze to jeden punkcik. 

 

Screenshot_20181011-184027.thumb.jpg.a18f662c1fafa11aea36ce4e7574cfac.jpg

Screenshot_20181011-184117.thumb.jpg.e5db73b5939a4a3b24547cd373cf5b36.jpg

Chłopie za każdą prowokację sam powinieneś wlepić sobie +1 dział propozycji jest dla każdego ja napisałem jedną i nigdy nie płakałem na to jak forum działa. Jesteś tutaj mniej niż ja, a Ty argumentujesz to w taki arogancki sposób, że ciężko dażyć Ciebie sympatią, łatwiej antypatią. Przyznaję +1 sam sobie z miejsca bym dał, ale aż 3? Nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uwaga były Panie moderatorze cytując regulamin.

Cytat

Dozwolone używanie słów wulgarnych z umiarem, lecz każda obraza będzie surowo karana.

Cytat

Jeśli temat został zamknięty bądź usunięty nie zakładaj go ponownie. Napisz prywatną wiadomość do moderatora danego działu, co było powodem jego usunięcia.

- Skoro temat został zamknięty można napisać pw nie siać ferment po innych tematach.  tam też jest jakiś pkt "Za sianie fermentu"

Cytat

Zabronione jest wyzywanie innych użytkowników forum

Cytat

pisania treści oczerniających innych użytkowników,

Stwierdziłeś że " Porównaj swojego ku***a do swojej małej głowy", jestem idiotą, "nie wiem jakie witaminy przyjmujesz, ale chyba za mocne" -> oczernianie (rozgłosić o kimś nieprawdziwe informacje, przedstawiające go w niekorzystnym świetle)

Cytat

pisania treści propagujących alkohol, narkotyki lub inne środki odurzające ,

Cytat

nie wiem jakie witaminy przyjmujesz, ale chyba za mocne

 

Cytat

pisania treści nawołujących do łamania zasad gry, omijania zabezpieczeń gry lub korzystania z bugów

- W statusach był bug który pozwalał pisać długie wiadomości uff jak dobrze że Bezzi wyłapał i napisał tak długą wiadomość że forum się rozjechało uff jak dobrze że to było w dodatku edytowane czyli działałeś umyślnie

 

Jakby tak wszystko podliczyć to można uzbierać więcej niż 3 pkt :) no ale nie mi oceniać ja robię co chcę więc dałem 3 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


14 godzin temu, Rick napisał:

Uwaga były Panie moderatorze cytując regulamin.

- Skoro temat został zamknięty można napisać pw nie siać ferment po innych tematach.  tam też jest jakiś pkt "Za sianie fermentu"

Nie musisz cytować mi regulaminu, bo go znam. To co zacytowałeś do czego sie odnosi? Przecież pisaliśmy w jednym temacie, a nie w kilku, czyż nie? Nie rozumiem, ok. 

14 godzin temu, Rick napisał:

Stwierdziłeś że " Porównaj swojego ku***a do swojej małej głowy", jestem idiotą, "nie wiem jakie witaminy przyjmujesz, ale chyba za mocne" -> oczernianie (rozgłosić o kimś nieprawdziwe informacje, przedstawiające go w niekorzystnym świetle)

Dokładnie tak napisałem i w Twoim mniemaniu dostałem +3 za to co napisałeś. Tylko, że dałeś mi warna 2x za to samo. :)

Screenshot_20181012-102903.thumb.jpg.d7af9c28ece8c373a4e7453dbaf3f09e.jpg

Screenshot_20181012-102846.thumb.jpg.b99feeace442584dff09bc202e7e9abb.jpg

Za te witaminy jakkolwiek to brzmi powinieneś mi dać warna dużo wcześniej bo było to pisane kilka dni temu, teraz nagle Cie obraziło?;d 

14 godzin temu, Rick napisał:

- W statusach był bug który pozwalał pisać długie wiadomości uff jak dobrze że Bezzi wyłapał i napisał tak długą wiadomość że forum się rozjechało uff jak dobrze że to było w dodatku edytowane czyli działałeś umyślnie

A skąd ja o tym bugu miałem wiedzieć? Dodałem status na telefonie, bo tylko tak wchodzę na forum - dokładniej przez profil i nie widziałem jak to wygląda na stronie głównej byłem pewien, że była opcja 'pokaż więcej' zresztą aquaxowi to tłumaczyłem - To akurat NIE BYŁO SPECJALNIE :)

 

Ps. To, że masz dostęp do panelu moderatora to nie znaczy, że powinieneś go używać pozostaw to moderacji i bardziej kompetentnym osobom, bo robisz to po prostu źle. 

Edytowane przez Bezzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 godzin temu, Bezzi napisał:

Przecież pisaliśmy w jednym temacie, a nie w kilku, czyż nie? Nie rozumiem, ok. 

płacz w tym temacie dotyczył też tego że zamknąłem wam tematy :( to było tak straszne że musieliście się spłakać w innym temacie i płakać że jak tak wolno :( i że tak się nie robi i że Wy to już się więcej nie udzielacie bo przecież nic na tym forum się nie opłaca pisać w propozycjach.

 

Cytat

Nie musisz cytować mi regulaminu, bo go znam

Raczej nie bardzo skoro dziwisz się że dostałeś 3 warny. Dozwolone używanie słów wulgarnych z umiarem, lecz każda obraza będzie surowo karana.

 

Cytat

Za te witaminy jakkolwiek to brzmi powinieneś mi dać warna dużo wcześniej bo było to pisane kilka dni temu, teraz nagle Cie obraziło?;d 

No widzisz nagle mi się obraziło, jestem zmienny :hihi:

Cytat

Ps. To, że masz dostęp do panelu moderatora to nie znaczy, że powinieneś go używać pozostaw to moderacji i bardziej kompetentnym osobom, bo robisz to po prostu źle.  

Użyłem go tylko raz, gdy ktoś nie przestrzegał regulaminu forum + dałem za mało pkt. Tak więc to Twoja opinia że robię to źle masz rację już się poprawiam dopisuję resztę warnów które się Panu należały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Liczba punktów nie przekracza normy. Jak ktoś puści wiązankę na 20 różnych wyzwisk w jednym zdaniu lub poście nie znaczy, że otrzyma jedno ostrzeżenie. Co do rozdawania warnów @Rick posiadasz opcje aby je rozdawać lecz nie posiadasz odpowiedniej rangi funkcyjnej by decydować kto oraz ile ostrzeżeń może otrzymać. Następnym razem w przypadku konfliktu zgłoś to administracji lub po prostu zgłoś post. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...