Skocz do zawartości
NeQ

Odwołanie od warna

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:21-10-2018 
Nick gracza: @z.r.a.z.
Dowody:


Świadkowie:
Uzasadnienie: No witam przykro mi to pisać ale warn został mi przyznany nie słusznie. Już kiedyś próbowałem wam pokazać że w regulaminie potrzebne są zmiany.

"Pkt. 11, regulamin "posty". Podkreślamy tylko najważniejsze SŁOWA, tu bez wielu wypowiedź nie straciłaby sensu. Temat ten już był wałkowany, podejście widzę się nie zmieniło. +1."

Co z tego wynika mój post zawiera dwa zdania i dwa są dla mnie bardzo kluczowe więc skoro mam podkreślić najważniejsze słowa jak mam to zrobić inaczej ?

To ja mam pewien pomysł, myślę, że najlepszy, jaki usłyszysz.  

Podkreślam fakt iż mam dobry pomysł

A brzmi on tak: zamiast gadać, że zajmowanie się drobnostkami jest zbędne, podsuń jakiś porządny pomysł, który ożywi sieć, skoro dla ciebie umiera.
 Bo każde działanie przynosi efekt no oczywiście po za samym gadaniem aby to inni myśleli.

Przedstawiam mój pomysł co wydaje mi się być rzeczą ważna a idąc zgodnie z regulaminem wolno mi podkreślić kolorem ważne rzeczy,

Nie pisałem całej wypowiedzi kolorem 

Podkreśliłem ważne dla mnie rzeczy kolorem by zwrócić na nie uwagę

 

Edytowane przez NeQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolorowe majty a nie...

Wiesz wgl co to jest cytat, cytowałem poprzednią wypowiedz więc o czym ty tu psujesz zupę 

Czytasz książki czy zbyt wielki ignorant do sztuki?  Kto decyduje w książce które słowa są ważne autor czy czytelnik>?

Jak możesz zdecydować za mnie co było dla mnie ważne do podkreślenia.

@Malu to ja wolę sobie pogadać na TS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No dobrze więc ja się odwołuję, a ostatnio w wiadomości prywatnej pisałeś, że nie łamię regulaminu, więc co się zmieniło?

Bo skoro Super Pan Moderator mówi, że regulaminu w ten sposób nie łamałem, oznacza to, że mi wolno czy nie?

Proponowałem zmianę regulaminu, ale wszyscy to olali, więc nie miej teraz pretensji do mnie.

+oznaczyłem ważne słowa DLA MNIE (nie możesz decydować czy był ważne czy nie)

+Kiedyś w ten sposób się wypowiadałem i wszystko było w porządku ( to, co raz tam mogę, a raz nie?)

Nie zrzucaj teraz odpowiedzialności na @Malu bo dajesz sprzeczne sygnały a później masz pretensje.

Przytaczania słów (cytowania) nie trzeba oznaczać jeżeli wyróżnia się z pośród tekst np. pisany jest kursywą panie polonisto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Regulamin stanowi jasno o słowach, a nie całych zdaniach. 

35 minut temu, NeQ napisał:

To ja mam pewien pomysł, myślę, że najlepszy, jaki usłyszysz

Równie dobrze mogłeś napisać -> Mam pewien pomysł ; słowo TO i JA jest zbędne.  Jeśli już lubisz prowokować i czepiać się szczegółów.

2.

9 minut temu, NeQ napisał:

Proponowałem zmianę regulaminu, ale wszyscy to olali, więc nie miej teraz pretensji do mnie.

Nikt nic nie olał, nie mam pretensji. Możesz zgłaszać błędy, jednak nie łamiąc regulamin. To wygląda na działanie specjalne.

3. 

10 minut temu, NeQ napisał:

+oznaczyłem ważne słowa DLA MNIE (nie możesz decydować czy był ważne czy nie)

A gdzie w regulaminu jest mowa o najważniejszych słowach dla CIEBIE? Chodzi o słowa podkreślające sens wypowiedzi lub ważność tematu, a nie co dla kogo jest ważne.

4.

11 minut temu, NeQ napisał:

Nie zrzucaj teraz odpowiedzialności na @Malu bo dajesz sprzeczne sygnały a później masz pretensje.

Nie zrzucam, poprosiłem by rozstrzygnął kwestie tego tematu bo ja nie mogę być sędzią w swojej sprawie (tylko ktoś z wyższych), więc jakbyś znał regulamin to byś wiedział, że muszę kogoś zawołać. Sprzeczne sygnał? Jasno było pisane , że jest to na granicy i by tak nie robić. Zostało uściślone w regulaminie jakiś czas temu, że chodzi o słowa (a nie cały tekst).

5.

13 minut temu, NeQ napisał:

Przytaczania słów (cytowania) nie trzeba oznaczać jeżeli wyróżnia się z pośród tekst np. pisany jest kursywą panie polonisto 

Trzeba, cytat jest cytatem na piśmie, nie  jeśli jest napisany kursywą (to cytat?) , tylko jeśli jest w cudzysłowie lub informujemy, że jest to cytat np. cyt. / ewentualnie przypis/odnośnik.

 

Jak widać w szkole nie byłeś, niedzielę spędź chociaż z rodziną, słownikami, książkami... a nie prowokujesz i szukasz zadymy na forum. Sotosuj się do zasad, a nie je naciągaj. 

Zamykam do momentu wyjaśnienia kogoś z wyższej.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...