Skocz do zawartości
TyPowy SebaA

[ZAAKCEPTOWANE]Podanie o Admina Typowy Seba

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  Typowy Seba
Wiek: 23
Doświadczenie (w byciu adminem): Powiem krótko bez ściemy. Z jakieś 5lat temu jak  ostatnio grałem w csa'a to miałem admina i to nie raz . Trochszkę tego było no ale niestety dokładnej liczby nie podam. Tyle co pamiętam to był admin na ffa+bf2 
Znajomość AMXX (W skali 1-10):  4+
Staż w CS-sie: Hmm w ostatnim okresie jak zacząłem grać to tylko na tej sieci. A wcześniej to około 4 lat i pózniej niestety poznałem Konsole. 
Steam / NonSteam:Stim
Dlaczego Ty: Chciałbym pomóc na serwera w czasie kiedy niema adminów a chodzą podejrzane osoby. No i oczywiście pilnować dobra serwera., 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: To zależy od dnia i godzin pracy ale zazwyczaj mam czas 13-21 tylko wiadomo są też inne obowiązki . 
Kontakt:  Najszybciej to steam https://steamcommunity.com/profiles/76561197962374006/
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Typowy Seba/80.72.43.106:27027/

Edytowane przez TyPowy SebaA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czas wymagany na serwerze jest, gdzieś tam mi się zrzucił w oczy Twój nick 9_9 Jednak nie kojarzę żebyś coś zgłaszał, nie słyszałem Cię również na mikro, a więc ciężko jest mi się wypowiedzieć na Twój temat. Popieram @mystiq' i również sugeruję abyś jeszcze trochę pograł. Sprawdzimy czy Twój zapał nie minie i lepiej Cię poznamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zdarzyło się pograć razem, żadnych zastrzeżeń co do zachowania nie mam, ot taki normalny uczciwy gracz, chociaż tak jak wyżej nad mikro i info mógłbyś popracować :) Ode mnie neutral z naciskiem na tak jeśli będziesz się odzywał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja chyba tak samo pierwszy raz słyszałam czy tam drugi :D Nikt na siłę nie każe Ci mówić ale jak widać bycie komunikatywnym  jest u nas prawie tak samo ważne jak kultura :D  Ale najważniejsze, że się dziś w końcu rozgadałeś i dzięki temu ludzie na serwerze w końcu Cię zauważyli ;)  Na dzień dzisiejszy podanie zamykam na tydzień a Ty w tym czasie gadaj, zgłaszaj i daj się nam lepiej poznać a we wtorek otworzę ponownie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widziałem Cię kilka razy na serwerze. Mimo, że nie poświęcam dużo czasu na csa widzę Cię dość często co jest plusem. Coś tam dajesz info jednak mógłbyś się postarać więcej. Myślę jednak, że warto Ci dać szansę żebyś mógł się wykazać jako admin najlepszego serwera w Polsce jakim jest ODD2 MH. Pozdrawiam. B|

Jestem za okresem próbnym.

Edytowane przez Raxalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Godzinę temu, Kain napisał:

Stałeś się trochę bardziej widoczny od tamtego zamknięcia tematu więc chyba Ci trochę zależy. Jestem za okresem próbnym zobaczymy czy chęci zamienisz w czyny.

Napewno . Dla mnie jak najbardziej okres próbny pasuje . Postaram się jak tylko będę mógł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...