Skocz do zawartości
LuckyLoser

siema siema :D

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam uprawiać sport, a zwłaszcza biegać, niestety mam przypadłość do łapania kontuzji. Czasami z kolegami ide na jakieś pole lub w las i gramy w airsoft, co prawda po amatorsku bo mamy ręczny automat ale frajda jest. Moje ciepłe osiągnięcie to granie w noge 15-20.10.2018, w samych krótkich spodenkach i bluzce (uprzedze:  nie nie złapałem choroby). Lubie słuchać normalnych rapów, NCS i Trap nation. Jestem wiecznie głodny. Jak mam nerwa to odchodze daje se spokój i np. probuje kiedy indziej, wole się przymknąć niż powiedzieć coś za dużo, moje normlane zachowanie jak na moje powalenie umysłowe to sarkazmy i te sprawy :D ale idzie porozmawiac noramlnie/poważnie ze mna, mam też spory dystans do siebie. Rzadko używam polskich znaków ze wzgledu na szybkosc pisania, robienie ich troche spowanlnia. Prawie codziennie coś mi się trafi i jakbyśćie chcieli posłuchać/ poprawić se humor to moge wam pisać w jakimś dziale, oczywiscie one sa z życia wzięte 100%legit, 0% kłamstwa.

Gram w cs 1.6 z dobre 5 lat jakby liczyć przerwy to może wyjdzie z 8lat wyjdzie, posiadałem takie nicki:

LuckyLoser (obecny)

MordoJump (grałem nim na początku ale zobaczyłem ze na innych sieciach jest ten nick to przestałem go używać żeby nie było. Taki nick sobie dałem po kopnięciu w koło podczas jazdy na rowerze dobre 40/h (chciałem gałązkę przez ten ruch odczepić jak widać 300IQ miałem), oczywiście bez żądnego wzruszenia podniosłem rower pojechałem dalej i po dotarciu na miejsce kolega powiedział do mnie "ale mordo jumpa zrobiłeś przez kierownice" i od tamtego czasu zacząłem go używać (bez kappy to 100% przypadek był).

JanuszBiznesu

CzaryMarySkanujeCiePrzezSciany

Te nicki bardziej mi weszły w pamięć.

Moje takie prawdziwe granie to było z 3 lata temu ( pózniej jakoś sporadycznie), ponieważ na swojej nulubionej sieci na nicku właśnie MordoJump dostałem bana na ss'y wstawiłem i oczywiscie były czyste ale czerwoni i ubt se zażyczyli 50 reklam (według nich i tak mi zeszli bo początkowo miałem ich 100 robić), wzamian za ub.

edit: oczywiscie tych reklam nie zrobilem, zamiast tego to dalem cs do kosza :d

Edytowane przez LuckyLoser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...