Skocz do zawartości
Wojciech.exe

[ODRZUCONE]Kasia.

Rekomendowane odpowiedzi

Błagam... Wchodząc na serwer akceptujesz jego regulamin z którym się wypada zapoznać przed wejściem więc powinieneś wiedzieć, że nie wolno obrażać ;) Po 2 upominałam wcześniej  kilka razy, że KULTURA... tak ładnie, na kolorowo ^^ To, że obowiązuje kultura tyczy się każdego przez cały czas  a nie tylko osoby, która w danym momencie coś przeskrobała. Nie potrafisz się zachować - nie grasz, odpoczywasz ;) 

Ty sobie cytowałeś piękne epitety w stronę Gracza, który tylko zwrócił uwagę o ping więc ja Ci zacytowałam jeszcze piękniejszego bana ;)

UWAGA DOWODY ;)

20181029174240_1.jpg

Edytowane przez ~Czarna~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Tak ładnie, na kolorowo"? Nie zauważyłem 

No cytaty nie były w jego stronę poprostu ktoś tak kiedyś powiedział i mi się przypomniało i zacytowałem xD A że piękne to czy ja wiem bo to chyba wulgaryzmy  jak mniemam ale ja nie wiem bo jeszcze nie znam tych wulgaryzmów bo ja nie używam bo jestem kulturalnym chłopcem 

A ban za bardzo piękny nie jest więc no

 

Ps. W regulaminie nic nie ma o cytowaniu 

Edytowane przez Wojciech.exe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak nie były w Jego stronę jak nic się wcześniej nie udzielałeś tylko jak napisał o pingu to wdałeś się w dyskusję na mega rynsztokowym poziomie "omijając" bluzgi w stronę Dżonego CYTATAMI. Litości "chłopcze" ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra, Ban jak najbardziej słuszny, więc zostaje.

to że se "cytowałeś" to nie znaczy, że możesz to robić w jego stronę... W tej rozmowie ewidentnie widać jak w dajesz się w dyskusje z Panem Jan i dajesz cytaty w jego stronę. Ja też mogę daćczytać "ch*j Ci w dupe" chłopczyku i co nie była to obraza w Twoją stronę? 

25 minut temu, Wojciech.exe napisał:

"Tak ładnie, na kolorowo"? Nie zauważyłem 

 

To, że nie zauważyłeś to już nie nasza wina. 

Tak jak @~Czarna~ napisała, wchodzisz na serwer - akceptujesz regulamin. Ban zostaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...