Jump to content
Bezzi

Typujemu [Lotto Ekstraklasa]

Recommended Posts

DlBktkqTURBXy82NjQ5OTBiOGFmZjgzMWJkNDRiZjQzYTliZjFhYTRiYy5qcGVnkpUDAADNB4DNBDiTBc0DFM0BvA.jpeg.dc64e32d8f1bfad252f330e525907e73.jpeg

Górnik- : -Śląsk (Typujemy do 9.11, 18:00)

Pogoń- : -Legia (Typujemy do 9.11, 20:30)

Wisła Płock- : -Zagłębie S. (Typujemy do 10.11, 15:00)

Lechia- : -Cracovia  (Typujemy do 10.11, 18:00)

Wisła- : -Zagłębie (Typujemy do 10.11, 20:30)

Miedź- : -Arka Gdynia (Typujemy do 11.11, 15:30)

Korona- : -Piast (Typujemy do 11.11, 15:30)

Jagiellonia- : -Lech (Typujemy do 11.11, 18:00)

Link to comment
Share on other sites


Górnik 0 : 2 Śląsk (Typujemy do 9.11, 18:00)

Pogoń 2 : 2 Legia (Typujemy do 9.11, 20:30)

Wisła Płock 1 : 1 Zagłębie S. (Typujemy do 10.11, 15:00)

Lechia 1 : 1 Cracovia  (Typujemy do 10.11, 18:00)

Wisła 1 :  2 Zagłębie (Typujemy do 10.11, 20:30)

Miedź 1 :2 Arka Gdynia (Typujemy do 11.11, 15:30)

Korona  2 : 2 Piast (Typujemy do 11.11, 15:30)

Jagiellonia3 : 0Lech (Typujemy do 11.11, 18:00)

Link to comment
Share on other sites


Górnik 1:2 Śląsk (Typujemy do 9.11, 18:00)

Pogoń 2:3 Legia (Typujemy do 9.11, 20:30)

Wisła Płock 1:0 Zagłębie S. (Typujemy do 10.11, 15:00)

Lechia 2:2 Cracovia  (Typujemy do 10.11, 18:00)

Wisła 2:1 Zagłębie (Typujemy do 10.11, 20:30)

Miedź 0:1 Arka Gdynia (Typujemy do 11.11, 15:30)

Korona 2:0 Piast (Typujemy do 11.11, 15:30)

Jagiellonia 3:0 Lech (Typujemy do 11.11, 18:00)

Link to comment
Share on other sites


Górnik 0:2 Śląsk

Pogoń 1:1 Legia

Wisła Płock 1:0 Zagłębie S

Lechia 1:3 Cracovia

Wisła 2:0 Zagłębie

Miedź 0:2 Arka Gdynia

Korona 1:1 Piast

Jagiellonia 2:0 Lech

Link to comment
Share on other sites


Górnik- 0:2 -Śląsk

Pogoń- 1:2 -Legia

Wisła Płock- 2:0 -Zagłębie S.

Lechia- 1:0 -Cracovia 

Wisła- 0:0 -Zagłębie

Miedź- 1:2-Arka Gdynia

Korona- 2:1 -Piast

Jagiellonia- 2:1 -Lech

Link to comment
Share on other sites


Górnik 3:0 Śląsk (Typujemy do 9.11, 18:00)

Pogoń 0:1 Legia (Typujemy do 9.11, 20:30)

Wisła Płock 1:0 Zagłębie S. (Typujemy do 10.11, 15:00)

Lechia 2:2 Cracovia  (Typujemy do 10.11, 18:00)

Wisła 2:1 Zagłębie (Typujemy do 10.11, 20:30)

Miedź 1:1 Arka Gdynia (Typujemy do 11.11, 15:30)

Korona 1-1 Piast (Typujemy do 11.11, 15:30)

Jagiellonia 0:0 Lech (Typujemy do 11.11, 18:00)

Link to comment
Share on other sites


Górnik-2 : 2-Śląsk

Pogoń- 1:2 -Legia

Wisła Płock- 0:0 -Zagłębie S

Lechia-2 :0 -Cracovia

Wisła-3 : 0-Zagłębie 

Miedź-0 : 1-Arka Gdynia

Korona-1 :1 -Piast

Jagiellonia-3 :1 -Lech

Link to comment
Share on other sites


Górnik 0 : 2 Śląsk (Typujemy do 9.11, 18:00)

Pogoń 2 : 2 Legia (Typujemy do 9.11, 20:30)

Wisła Płock 1 : 1 Zagłębie S. (Typujemy do 10.11, 15:00)

Lechia 1 : 1 Cracovia  (Typujemy do 10.11, 18:00)

Wisła 1 :  2 Zagłębie (Typujemy do 10.11, 20:30)

Miedź 1 :2 Arka Gdynia (Typujemy do 11.11, 15:30)

Korona  2 : 2 Piast (Typujemy do 11.11, 15:30)

Jagiellonia 3 : 0Lech (Typujemy do 11.11, 18:00)

Link to comment
Share on other sites


Górnik 0:2 Śląsk

Pogoń 2:1 Legia

Wisła Płock 1:0 Zagłębie S

Lechia 2:3 Cracovia

Wisła 2:0 Zagłębie

Miedź 0:2 Arka Gdynia

Korona 1:1 Piast

Jagiellonia 2:1 Lech

Link to comment
Share on other sites


Górnik 3:2 Śląsk

Pogoń 2:4 Legia

Wisła Płock 1:0 Zagłębie S

Lechia 2:3 Cracovia

Wisła 2:2 Zagłębie

Miedź 3:1 Arka Gdynia

Korona 2:1 Piast

Jagiellonia 1:4 Lech

Link to comment
Share on other sites


Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...