Skocz do zawartości
CukierkowyMario

Logo LOGI loga

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko .

Dzisiaj mam do propozycji Loga Forum na serwerze .

W sumie jest serwer cod 400 ale co on robi ?

Pozwala graczom grać na nim .

Ja proponuje by na serwerze  powstało logo Multi-Head ponieważ nie trzba pisać do graczy na jakie forum muszą iść by zgłosić np. Skargę na admina.

I co z tego Że w nazwie serwera jest nazwa forum jak większość graczy nie wiedząc o tym i tak się pyta .

Wiec proponuje na każdej mapie by widniało logo multi-head.pl 

Po za tym ładnie by wyglądał z takim logiem .

 

NP.

1834567100_721d19a47b75773db8abe1ed740775e3_84c1e40ea0e759e3f1505eb1788ddf3c_logo_58c2d237de2a1(1).png.175330aa033830e4cf41741ba86f16d7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem za, bo dobrze napisałeś, że nowe osoby (większość) wchodzi na serwer nawet nie patrząc jak się nazywa. 

Taka informacja o forum będzie bardzo przydatna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co wiem, to przecież na serwerach od czasu do czasu na chacie widnieje napis "Zapraszamy na nasze forum - Multi-Head.pl", albo coś w tym stylu, więc nie ma sensu imo dodawanie jeszcze logotypu gdzieś tam na mapie. Ewentualnie mogłaby wyświetlać się jakaś reklama forum po wejściu na serwer, w tym prostokącie, który odpala nam się po wejściu na serwer, przed wybraniem teamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A więc tak pomysł fajny tylko jest wyświetlany co jakiś czasz napis  "Zapraszamy na nasze forum - Multi-Head.pl"  po za tym jak wchodzimy na serwer wyświetla nam się reklama więc według mnie zbędne lepiej uporządkować obecne klasy itd. Nie ma zaśmiecać serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...