Skocz do zawartości
Bezzi

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i Panie jako, że skończyłem ostatnio oglądać Breaking Bad i kilka innych seriali zagościła pustka w moim sercu i szukam jakiegoś serialu żeby tę pustkę zapchać czymś nowym, tematyka obojętna może być to animacja. Cuś polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


21 godzin temu, VEX` napisał:

Dark

Dużo słyszałem o tym serialu, ale nie wiem czy nie jest przerysowany.

21 godzin temu, Idealna Bania napisał:

Rick i Morty

Oglądałem i polecam każdemu :D

 

22 godziny temu, Wodorotlenek Chlor napisał:

Riverdale, the 100

Te seriale to raczej dla osób -18 zbyt młodzieżowe.

Better Call Saul oglądam jako sequel Breaking Bad który jest moim zdaniem najlepszym serialem 21 wieku i obejrze wszystko co z nim związane, kto nie widział niech zobaczy bo warto.

@Idealna Bania Co do Narcos to powstrzymywałem sie długo i nie oglądałem jedynie zwiastunu, dużo ludzi mówi jaki to świetny serial, więc trzeba obejrzeć :)

21 godzin temu, Master napisał:

M jak miłość!!

Ogladam od lat i szczerze polecam!

Klan lepszy.

Pytanko jeszcze oglądał z Was ktoś Ozark?

Edytowane przez Mikolaj Bezza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogólnie też katuje seriale jak po*****y i polecam między innymi:

Dexter, Chłopaki z Baraków, The 100, Narcos (przedwczoraj premiera 4tego sezonu), Power, Westworld, Gra o Tron (oczywistość), American Horror Story, Titans, 911, Mayans MC, The Last Ship, Ray Donovan, The Resident, Snowfall, Wrecked, The Oath, Tom Clancy's Jack Ryan, Animal Kingdom, Yellowstone i wiele innych...

Jak by ktoś się zastanawiał co wybrać to zacząłbym od serialu Power albo Animal Kingdom.

p.s @Mikolaj Bezza the 100 wcale nie jest taki młodzieżowy, bardzo fajny serial który również polecam obczaić 

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...