Skocz do zawartości
Master

Szczera opinia o osobie wyzej.

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym aby ten temat sluzył do takiej luznej wypowiedzi na temat drugiej osoby, w ktorej wytkniemy wszelkiego rodzaju negatywne badz pozytywne cechy. Chce aby krytyka ktora zapewne spłynie rwacym strumieniem była konstruktywna i pokrotce wyjasniona.  Nie chce aby to wygladało na zasadzie "Jest zjebany bo lize dupe innym". 

Prosze moderacje o dystans do tego tematu.

jedyną zasada jest zakaz odpowiadania na posty innych uzytkownikow! kazdy post to ma byc opinia o osobie wyzej a nie  reakcja na opinie ktora wyraziła wczesniejsza osoba! Takie rzeczy zostawcie sobie na PW!!

Nie chce aby temat byl jadrem nienawiści tego forum tylko miejscem szczerej opinii na temat innych. 

Czekam z niecierpliwoscia na opinie o sobie i mam nadzieje ze podejdziecie do tego z głowa. 

Edytowane przez Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Super moderator ts3 od blisko 3ch lat który nic nie robi i się opierdala, a jednak dalej pełni tą funkcje..
Ogląda "M Jak Miłość" co jest głupotą, ponieważ jedyny Polski serial który nadaje się do oglądania to "Na Wspólnej".
Ogólnie Master to multihedowy śmieszek, wariat i świrus w jednym - bardzo pozytywna morda która jak i na idolu tak i na zlocie MH potrafi rozkręcić imprezę.

P.S zagorzały fan Zenka Martyniuka

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osoba która włożyła i nadal wkłada serce w forum, pomimo kilku dram i śpięć jakkie dawniej mieliśmy uważam, że jest świetnym gościem na którym warto polegać, mam nadzieję że dalej będzie u nas gościł, bo wprowadza dobrą i zabawną atmosfere na forum, bez niego nie było by wielu eventów na ts3 jak i na forum, tak to co napisałem to nie żart i naprawdę tak uważam. Piona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomimo naszej starej spiny to lubię tego osobnika :D pomaga w wielu sprawach, jest takim troszku śmieszkiem, ale czasami wku*wia :kappa:ogl spoko mordeczka :D no i kolega UBT :D. Pozdrawiam :P. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ziomek nie znam Cie, ale wydajesz się normalny, miejmy nadzieje że nie zrobisz niczego głupiego i będziesz rozwijaj się jak normalny użytkownik. Da się z Tobą normalnie pogadać na czacie, jesteś na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znamy się dość sporo, na żywo się widzieliśmy,  mogę powiedzieć, że równy z niego gość, czasem jak każdy ma swój dziwny humor, dobry z niego wariat, 

lubi wyjaśniać innych, słucha dobrej muzyki, nie da sobie wejść na głowę, co jak co, ale noscope w cs;go to robi najlepsze,. Polecam tego vipola - wiadomość była o wandim, plaga się wpierdzielił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


znam go juz troszkę bo i dość często gralismy w cska jak i jechal ze mna na zlot. Bardzo pozytywna osoba lecz brakuje mu troche pewności  siebie, w niektórych sytuacjach ma bol du*y o byle gowno i troche placze. Nie wiem jak teraz ale kiedyś strasznie sie wszystkim pucował. nie bez kozery ma ksywe "konfident". W pewnych sytuacjach daje sie sprowokowac co mozna zobaczyc w kilku tematach na tym forum.

Ogolnie nie mam mu nic powaznego do zarzucenia, lubie goscia bo mozna pogadac i sie posmiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobry rosyjski dyktatorek, generalnie wyprowadził Rosję z potencjalnie ogromnego kryzysu gospodarczego (który mógł nadejść). W Rosji naprawdę jest kimś w rodzaju bohatera, bo mimo swojego "profilu" przywódcy dba o swój naród (niestety naród jak i teren jest ogromny), więc nie wszędzie sięgnie. Ma również trochę wad, ale to żadna władza nie jest idealna.

 

A master to fajny chłopak, trochę cichy, jak już się odezwie to podrzuci jakiś konkret, pewnie dobry moderator ts'a - nie uczęszczam ale wierzę ludziom, którzy mówią, że tak jest. Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...