Jump to content
Bezzi

zamknięty E-SPORT do typera?

E-SPORT  

7 members have voted

1. 1. Dodawać nie bieżąco e-sport?

• Tak
      7
    • Nie
      0

Recommended Posts

Siemano robie ankietę czy dodawać na bieżąco e-sport do typera, ostatnio dodałem kilka meczy z cs go jak i lol'a gdzie aktywność była znikoma, nie wiem może większość nie widziała, a może zwyczajnie jest to zbędne i wolicie tylko sport fizyczny. Jeśli chcecie napiszcie co najchętniej byście wiedzieli w typerze.

jedynym sensownym wyjściem jest robienie tego typera tylko gdy sa jakieś wieksze turnieje typu. WESG, majory, iem. 

@Twoj Bezzi skoro Cie to nie interesuje to po co chcesz to robic? 

zajmij sie tym co Cie interesuje wtedy z bedziesz dodawal typera z przyjemności  a nie z przymusu.... 

fu*k logic!!!

Edited by Master

@Master No fajnie fajnie, tylko że nie za bardzo sie tym interesuje i nie jestem na bieżąco z turniejami. Chyba, że jest ktoś chętny rozpisywać takie mecze, to jak najbardziej.

//

Ale dla mnie to jest przyjemność inaczej bym o to nawet nie pytał, mam na myśli to, że nie ogarniam tych turniejów i tyle

Edited by Twoj Bezzi

Tak, ale dodawaj polskie mecze, chociażby ppl oraz jakieś turnieje europejskie oprócz amerykańskich nołnejmów, cs summit sie nie wlicza do lamusów :D

Edited by w a n d i

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...