Skocz do zawartości
KaszaTriceps

 zamknięty Skarga Bamm

Rekomendowane odpowiedzi

Mordo ja do cb nic nie mam ale jak dostałeś admina to leca takie bany że no za głowę trzeba się złapać nw na jakiej podstawie np mnie sprawdzałeś i ss wrzuciłeś rozumiem chciałeś sprawdzić ale co ja mogłem mieć ?!?! dajesz typowi bana za to że gra komandosem wtf  dajesz mi bana za ping mimo że mam 46 ogarnij du**ę .

jestem calkiem ogarniety w te klocki :D oraz umiem wylapac cheatera , jestem mega aktywny an tym Cod - Modzie 

 

Data zdarzenia:2018-11-22
Nick gracza:Bamm
Dowody: sam na sam na servie ale macie na demkach 
Świadkowie: GoldDigggeR przy tym komandosie 
Uzasadnienie:Jak ja mam ping 46 i widzisz ze mnie scina to nie wina od twojego internetu/sprzętu :) (70 pingu to nie dużo choć nawet tyle nie miałem )

Edytowane przez KaszaTriceps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przylaczam sie do skargi, bylem przy tym jak gosciu dostal bana na 30 min za to ze gral komandosem twoim wytlumaczeniem było "Bo ma 1/1 full konde i nie da sie grac" I co do moich ssysów, mogłeś obczaić forum i sprawdzic czy bylem banowany juz czy cos, bo bylem 3 razy XD. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiec tak uzasadnienie twojego bana @KASZA TRICEPS było takie ze , istniało podejrzenie ze masz wh , po 2 dostałes kicka za ping ( mi pokazywalo 70 pingu u , cb a na dodatek cie straszne cielo ) ja strzelam w miejsce gdzie byłes i nie trafiam bo juz cie tam nie ma ( tak cie cielo )

@C1rCuz , dostałes kicki a pozniej bana , bo jak ktos kto zaczyna grac na serwie ma cie zabic? Dostałes wczoraj bana , zpowodu ze szybko biegas , to chyba wystarczajacy komunikat abys troche zastopował z ta klasa , prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wierze w Ciebie typie, ile Ty masz lat? XD. Jak ktos bedzie mial załóżmy 600 lv wejdzie jakis nowy gracz, tez go zbanujesz? Bo przeciez sie go zabic nie da? Typie weź myśl XD. Nie weźcie mu tego admina prosze was "Dostałes wczoraj bana , zpowodu ze szybko biegas" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 @BamM 

"Doświadczenie (w byciu adminem):byłem adminem , opiekunem oraz mialem swoj serwer Cod" Napisałeś to w podaniu, a co innego pokazujesz na serwerze. Nie masz prawa banować kogoś, bo ma lepszą klasę albo lvl jaki wtedy sens ma rozgrywka. Dostałeś admina 21 godzin temu i jak narazie sprawdziłem ok. 5 tematów z ss (moge sie mylić) każde były czyste. Ale to mniejsza o to dostanie gracz ss wstawi i wszystko cacy. Chodzi o to żebyś bardziej uważniej banował, bo w takim tempie sam zaczniesz ze sobą grać na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...