Jump to content

Recommended Posts

Data zdarzenia:Dzisiaj jakieś 15 minut temu
Nick gracza: Mystiq
Dowody: Ban na 1 dzień za ten nick, który mam właśnie na forum :) 
Świadkowie:Nie wiem dużo graczy
Uzasadnienie: Nikogo nie obrażam, a tylko stwierdzam fakty mógłbym również polemizować, że nick admina serwera DD2 "Czarna" jest rasistowski i należy się perm.

 

Co więcej, admin podobno jest dla serwera dla graczy, to dlaczego notorycznie od roku jak tu gram, pieprzone mendy z TT potrafią 5 rund kampić na respie, zabije mnie taki 4 raz i sorry nerwów nie powstrzymam, a admin kogo nakłada banem ? Wiadomo tego niekulturalnego, ten kulturalny Fra*er który kampi nic nie dostaje i się jeszcze bezczelnie śmieje na czacie... Pozdrowienia dla Ogarniętych adminów, a nie dla tych którym tylko władza w głowie, oczywiście piszę tego posta, bo żądam natchmiastowo zdjęcia bana, a jeśli macie problemy do moich nicków, ogarnijcie swoje własne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mystiq' Zapraszam do tematu, jako że widnieje temat jako skarga nie proszę Cię o jakiekolwiej dowody, nawet są zbędne co widać po nicku gracza. 

@~Czarna~ Również sie wypowiedź.

Edited by Twoj Bezzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najwyżej warna dostanę ale:

1. Czarna to nie jest coś odnoszącego się do rasizmu.

2. Jak posiadasz nicki obrażające religie/osoby/administracje to się nie dziw.

3. Admin żadnym filozofem nie jest i nie może wiedzieć o wszystkim więc istnieje takie coś jak [email protected]([email protected] by mu to zgłaszać).

4. Istnieją regulaminy ich nieznanie nie zwalnia nas z ich łamania.

5. CO2AdminToPala uhm czyli wg Cb (np) jest 10 adminów z czego 5 jest za przeproszeniem ku****m bo co 2?

Edited by LuckyLoser

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gracz na początku dostał kicka, nie ode mnie, gdyż miał obrażający nick, dotyczący "Szwabów", później po wejściu, gdy dodał tylko cenzurę w postaci *, zaczęły się obelgi, dostał bana na 5 minut, po czym wrócił z tym nickiem i głupimi komentarzami. Jak widać po dodanym screenie, osoba ta notorycznie obraża i szuka zaczepki. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Świadkiem zdarzenia był @TypowySeba

Obraza.jpg

Edited by mystiq'

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest pierwsze tego typu zagranie tego Pana. Notoryczna obraza graczy, brak kultury ( co już widać w poście),  kiedy poleci upomnienie pojawiają się nagle prowokacje a po kicku zmiana nicku na nick obrażający admina i zazwyczaj nie jest banowany tylko dajemy szansę na zmianę i lecą same kicki a Ty dalej masz pretensje. Sam sobie jesteś winien i śmiesz jeszcze jakiekolwiek skargi pisać?  Ja myślę, że najlepszymi świadkami i tak będą tutaj logi z całokształtem Twojego zachowania na serwerze ;) chętnie "położę wisienkę na torcie" i wyciągnę tu wszystkie Twoje wypowiedzi co do przecinka ;)   Przed przerwą od naszego serwera było dokładnie to samo, pewnie jeszcze stara ekipa kojarzy kolegę Brewola, który z kulturą miał mało wspólnego a gdyby nie resety bansa to lista banów za nicki i kulturę pewnie nie zmieściłaby się na 4 stronach w bansie.  Nie ma żadnej mowy o UB a co więcej mogę go jeszcze przedłużyć bo należą się za Twoje zachowanie pod nieobecność admina co odpuściłam. Tak więc masz teraz czas  żeby się ogarnąć i przemyśleć swoje przemilczę już jakie zachowanie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...