Skocz do zawartości
DionizyZlotopolski

Skarga na gracza kameleon. z UBT

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś, godzina +/- 00:36 - Gracz kameleon.  ( Steam: https://steamcommunity.com/id/koxxy/ ) przedstawiający się jako członek UBT. 

Sytuacja wyglądała następująco.
Wraz z kolegami przyszlismy na serwer DD2, po czym zaraz na wstępie pewien gracz,  ciężko mi przytoczyć jego nick, ale mniejsza z tym, zaczął obrażać mojego kolegę, a później mnie. Było to jeszcze przed przybyciem gracza kameleon. Kiedy przyszedł i usłyszał, że coś jest nie tak, rzucił hasłem "Jakbyście mieli ssy, to kolega pozegnał by się z serwerem na 3h", myślę sobie, okej nie mam ssów, bo jak skoro to mówił, ale tak jak to mówił, na pewno się powtórzy. Nie myliłem się, chwilę później znów byłem obrażany, a kolega kameleon. zareagował na to słowami "Jest późno, nie zachowujcie się jak dzieci" "Mam dostep do amx, ale mi się nie chce, bo to dużo z tym roboty", po czym ja dalej byłem mieszany z błotem i zero reakcji z jego strony. 

Nie chce nikomu się naprzykrzać, ale coś tu nie halo, skoro na wstępie mi mówi, że gdybym miał ssy to by coś zrobił, a słysząc już nic nie zrobi "bo mu sie nie chce, bo to dużo roboty" To coś tu chyba jest nie halo. 
Sam jestem adminem na serwerze FFa i staram się aby była jako taka kultura, a tu? (tak wiem, nie jest on adminem, ale skoro ma dostep do amx, to wydaje mi się, że coś powinien zadziałać) 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

ps. Jutro przywołam sobie świadka, aby też się wypowiedział, bo obecnie już śpi. 

Edytowane przez DionizyZlotopolski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak piszesz czarna było późno, więc każdy z graczy został co chwilę upominany jeżeli miało by być w tedy sprawiedliwie musiałbym w tedy 3/4 serwera zbanować o tej porze ;). Dodając, że jako będąc świadkiem całego zajścia wina leży po każdej stronie bo po mimo uspokajania was i tłumaczenia, że jesteście dorośli jeden odpowiadał drugiemu czy to mikro czy pisaniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@DionizyZlotopolski zaraz, zaraz. Składasz skargę na członka UBT w dziale DD2, OK!

Faktycznie było późno, po 2 członkowie UBT NIE MAJĄ OBOWIĄZKU BANOWANIA GRACZY BEZ ODPOWIEDNIEJ SKARGI (Z DOWODAMI!!!!!!!!!) ZŁOŻONEJ WCZEŚNIEJ NA FORUM W ODPOWIEDNIM DZIALE.  Więc tak jak mówisz coś tu faktycznie jest nie halo bo skoro widziałeś, że ktoś łamie regulamin wystarczyło zrobić ssy na winę gracza, zabrać SID i wrzucić na forum. Sprawdziłam logi i domyśliłam się, że chodzi o gracza "KSIĄŻĘ NA BIAŁYM KONIU", którego @reniferu kamcio  ostatecznie 
zbanował , przypuszczam z dobrej woli ;) Tylko czemu na 40 min ?!

Mnie w tym wszystkim i tak najbardziej zastanawia zachowanie kogoś innego.

00:10:58: KSIÄ„Ĺ»E NA BIAĹYM KONIU : do paki gowniaki
00:15:52: *DEAD* OK : sam jestes zjebany
00:15:59: KSIÄ„Ĺ»E NA BIAĹYM KONIU : k***a idioci...
00:16:15: OK : pi****l sie
00:17:07: *DEAD* OK : mowisz o swojej matce
00:17:13: *DEAD* KSIÄ„Ĺ»E NA BIAĹYM KONIU : twojej
00:17:15: *DEAD* KSIÄ„Ĺ»E NA BIAĹYM KONIU : smieciu
00:17:17: *DEAD* KSIÄ„Ĺ»E NA BIAĹYM KONIU : uj****y z liscia
00:17:35: OK : lal chyba masz  16 lat
00:20:28: *DEAD* OK : ksiaze na bialym ku****e

00:20:37: *DEAD* Striker : spokoj      (??????????????????????????)

00:20:45: *DEAD* KSIÄ„Ĺ»E NA BIAĹYM KONIU : twoja matka
00:20:48: *DEAD* KSIÄ„Ĺ»E NA BIAĹYM KONIU : nie narzeka
00:23:34: (Counter-Terrorist) KSIÄ„Ĺ»E NA BIAĹYM KONIU : idioci

00:23:40: KSIÄ„Ĺ»E NA BIAĹYM KONIU : dobra wytpierdalaj

 

A może właśnie @Strajk Ty wyjaśnisz? Byłeś na serwerze, miałeś jak zbanować "z miejsca" i za takie epitety tylko "SPOKOJ" i jeszcze szukasz winy w UBT?
Ale czemu edytujesz post i przyznajesz mi rację skoro przed chwilą pisałeś, że wina jest ewidentnie po stronie ubt? Mogłeś nawet i cały serwer zbanować. Kiedy lecą takie epitety to nie można mieć litości bo właśnie przez takie bydło na serwerze ludzie uciekają. Inna sprawa... gdyby to był początek mapy a Kamcio zareagowałby od razu to ban i tak dopiero by się nałożył po zmianie mapy a ten bluzgałby bite 25 min to wina też byłaby po stronie UBT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czarna Ruda, dobrze że wyciągasz takie wnioski, ale ta skarga dotyczy tego, że członek UBT ZAOFEROWAŁ swoją pomoc po czym wszedł i nic z tym nie zrobił tylko postraszył, tak masz rację, nie musiał banować. To po jaką cholerę tam wchodził i mówił, że zrobi porządek jak nic z tym nie zrobił. Strajk chciał sprawdzić co on z tym zrobi, dlatego bez reakcji. Owszem na wyrost jest jego mowa, bo sam też w dalszym czasie powinien zacząć tam działać, lecz to już sprawa administracji ja się w to nie chce mieszać. Mnie interesuje tylko to, dlaczego ubt oferuje swoją pomoc po czym olewa sprawe "bo mu się nie chce".

Czekamy na Kamila niech wyjaśni, chce wiedzieć jak on to widział i to jest głównym wątkiem tego tematu i tak jak mówiłaś widzę dodane bana http://aquax.hekko24.pl/bansmh/ban_list.php?bid=13959

Wasze sprawy załatwcie na pw, czy w innym temacie, trochę słabo wygląda jak dwoje s@ się przekrzykuje.

Edytowane przez Bezzi
ban
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja wyciągnęłam wnioski tylko z tego co widziałam w logach i w bansie a były one takie, że Strajki był na serwerze i za takie bluzgi jedyne co to bezskutecznie upominał więc ostatecznie zawołali kogoś kto to ogarnie. Akcja zaczęła się zaraz po północy, ban został dodany o 00.29 więc rzucali epitetami calutką mapę mimo iż miał kto zbanować a @reniferu kamcio pojawił się na serwerze dokładnie 00.30 więc nie miał żadnych dowodów na winę gracza. Też by mi się pewnie nie chciało nie mając dowodów biegać o tak późnej porze za logami, żeby owe dowody zdobyć i móc tego bana dodać. Tak więc nie ma tu żadnej winy po stronie UBT bo nie musiał a nawet nie powinien bana bez dowodów dodać a mimo to pomógł ;)  Tak czy tak @reniferu kamcio poproszę jeszcze Ciebie o wypowiedź jak to wygląda z Twojej strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skargę dałem tutaj, ponieważ zostałem tak skierowany przez Strajka. W Dziale UBT nie widziałem, żeby była jakaś zakładka "Pytania i problemy". 
BTW.  cyt. "skoro widziałeś, że ktoś łamie regulamin wystarczyło zrobić ssy na winę gracza, zabrać SID i wrzucić na forum." Jak miałem zrobić SSy, skoro były to wyzwiska słowne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ssa mam na jego winę po jednej rundzie zaczął obrażać zrobiłem Ssa wbilem i dałem bana na 40 min jakoś tak mi się wpisało jeśli będzie trzeba podeślę tego Ssa jak wbije na kompa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@DionizyZlotopolski skoro obrażał na mikro to zamiast robić ssy nagrywa się demko, jesteś adminem i powinno to być dla Ciebie oczywiste. Skoro Kamcio ma ssa to znaczy, że zareagował na obrazę tyle, że na sayu, nie na mikro. Zareagował na to, na co powinien zareagować i ma na to dowód jak twierdzi a nie mógł dawać bana za coś czego nie słyszał bo jak sam napisałeś wszedł na serwer po fakcie. Więc nie ma tu najmniejszej winy z jego strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem świadkiem tego zdarzenia, jak również czynnie w nie zamieszany. Trzeba przede wszystkim w tej sprawie powiedzieć od czego się zaczęło i kto zaczął. Najpierw gracz "Książę na białym koniu" pluł sie do wszystkich ludzi z teamu i wyzywał nas, za to jak gramy. W dalszej kolejności spluł się już bezpośrednio do mnie i mnie obraził z tekstem, o robieniu loda. W takiej sytuacji, ja się nikomu nie dam obrażać i nigdy nie będę udawał, że jak ktoś na mnie pluje to pada deszcz. Wszystkich szanuje dopóki ktoś mnie nie znieważy, wtedy odpowiadam, kontratakuje i tak też było tym razem. Pojechałem mocno z gościem, tak jak na to sobie zasłużył. W dalszej kolejności przeszedł ze mnie i zaczął atakować i obrażać mojego kolegę. Dodam jeszcze, że ta szuja i przy tym tez na pewno już był Kameleon zaczął obrażać dziewczynę - dokładnie pamiętam że na sam koniec gry na mapie wypisywał wulgaryzmy na jej temat. Karygodne jest to i odpowiedzcie sobie sami wszyscy, jaką m*ndą i fra*erem musi być chłopak, który obraża, wyzywa i publicznie z celowym zamiarem znieważa dziewczynę i jeszcze z tego czerpie przyjemność.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@filipex6 Kamelon jest UBT nie ma flag żeby banować z miejsca, wszedł zobaczył obraze i zareagował tym, że dodał bana jednej osobie (bam dodany po zmianie mapy tak działa bans). Przy czym świadkiem była osoba z flagami, która nie reagowała, a jedynie czekała na rozwój sytuacji. Ja tutaj widzę jedną osobę, która zrobiła błąd i nie jest to kameleon.

Tyle z mojej strony, żadnych konsekwencji nie będzie, nie mylcie admina z flagami, a UBT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@filipex6 przede wszystkim wyhamuj słownictwo zanim sam zostaniesz odpowiednio nagrodzony. Po drugie nie potrzebujemy tutaj świadków w dodatku bez żadnych dowodów.

Ponieważ  skarga jest bezpodstawna a @reniferu kamcio zareagował jak powinien to nie poniesie żadnych konsekwencji. Winna jest tutaj zupełnie inna osoba. I myślę, że na tym zakończymy.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...