Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Pawlik^^
Wiek: 23
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem kilka (może nawet kilkanaście razy) nawet tutaj na MH, cod 45k
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6/7 co nieco trzeba sobie przypomnieć
Staż w CS-sie: Ciężko określić, na pewno kilka ładnych lat
Steam / NonSteam: Steam (STEAM_0:0:451058527)
Dlaczego Ty: Myślę, że sprawdzę się w tej roli i na tym serwerze MH, byłem adminem na cod 45k i nie przypominam sobie żeby były jakiekolwiek skargi, zdarza się, że jestem online gdy akurat nie ma admina na serwerze, wtedy głównie gracze mają problem z wychodzenia z respa o czasie :D No i przede wszystkim staram się traktować wszystkich równo. Nie będę pisał, że jestem lubiany bo tego nie wiem, ale na pewno gracze mój nick kojarzą.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie, czasami jest to kilka godzin ale zdarza się, że w ogóle w ciągu dnia nie wejdę (chociaż jako admin ta godzina minimum będzie wpadać)
Kontakt: W grze/forum/steam
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Pawlik^^/80.72.43.106:27027/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bywają dni kiedy wywalamy Cię po kilka razy na mapę za AFK więc w tym czasie kiedy grasz zbiera się kilkanaście kicków. O te "NAŚCIE" stanowczo za dużo. Drugą sprawą jest Twój ping, który skacze do tego stopnia, że momentami chodzisz okrutnymi teleportami za co też były kicki/upomnienia. Co do zgłoszeń to więcej chyba było na Ciebie w związku z klatkami niż od Ciebie ale tu się nie ma co dziwić bo większość leci z banem od wykrywarki a jeśli gra stała ekipa to ciężko znaleźć wśród nich kogoś podejrzanego. Chyba, że na siłę byle kogoś zgłosić więc co do u@ nie mam zastrzeżeń.. Tak więc podanko zamykam do 4 stycznia a Ty w tym czasie postaraj się ogarnąć ping, klatki, AFK ! i poudzielaj się ciut na serwerze bo samo to, że ktoś kojarzy Twój nick nie wystarczy ;)


EDIT
W zasadzie niewiele grałeś, wiemy Święta itd ale tak jak mówiłam podanko otwieram i zapraszam do wypowiedzi ;)

@sypkilopez @No Pr0blem @Kaizen @Livio ™ @mystiq' @VoN @Te-Tris @mitusubaszi @TyPowy SebaA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nick może i kojarzę ale zgłoszeń nie widziałem/słyszałem od Ciebie.

Problemy z łączem internetowym również nie są Twoim atutem.

Może jakiś okres próbny... 

Zależy jak na to reszta załogi.

Pozdrawiam Kris.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie słyszałem na mikro, 

Ostatnio nie widziałem w ogóle na serwerze, chyba że grasz w zupełnie innych godzinach co za tym idzie żadnych zgłoszeń. 

GT potwierdza, że ostatnio bardzo rzadko jesteś na serwerze. 

 

Na nie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podobnie jak reszta nick kojarzę, ale na tym się kończy. Na razie proponuje jak reszta ogarnij mikro, po odzywaj się trochę, daj się poznać i spróbuj za jakiś czas. Na tą chwilę jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ze względu na słabą aktywność mało osób ciebie kojarzy z nicku czy z głosu - w tym również ja.
Jestem na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak widzisz dostałeś czas od złożenia podania do jego ponownego otwarcia na to aby poudzielać się na serwerze i dać się poznać ekipie. Niestety nie potraktowałeś tego poważnie. Dać się poznać to też odzywać się do innych, zgłaszać łamanie regulaminu przez innych graczy itp. itd. Ogarnij swój sprzęt bo to raczej na Ciebie będą zgłoszenia. Na chwilę obecną podanie zostaje odrzucone ale to nie znaczy, że nie będziesz mógł starać się o rangę w przyszłości. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...