Skocz do zawartości
VEX`

[ODRZUCONE]Podanie VEX

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: VEX`

Wiek: 16

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Podstawowe rzeczy typu nadawanie rang, tworzenie kanałów itd. potrafię robić.

Posiadasz mikrofon?: Tak

Dlaczego własnie Ty?: Spędzam sporo czasu na ts'ie i myślę, że mógłbym pomóc moderatorom w wykonywaniu ich obowiązków. 

Staż na sieci: Prawie 2 lata.

Co wprowadzisz na naszego Ts?: Napewno szybką pomoc w różnego typu sprawach związanych z naszym ts'em. Czy to nadanie rangi, czy utworzenie kanału, ale też pomoc przy organizacji różnego typu eventów sieciowych.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Raz za kulturę.

 

lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllpozdrawiam ekipe z ts'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmmm, Wojciechu. Jestem na TAK.

Jesteś kulturalny, miły, przyjazny, dobrze znany na forum. Długo jesteś na sieci to czemu byś nie mógł zostać modkiem? :) Jesteś tak samo dobrym kandydatem Jak @Ripton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bezkonfliktowy, aktywny i pomocny, ale mam wrażenie, że siedzisz ciągle na 1 kanale. Mimo to jestem na tak. :D

 

@happy miałem na myśli integrację z innymi, a nie wchodzenie na pierwszy lepszy kanał i przeszkadzanie użytkownikom.

Edytowane przez #RELOP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie no najlepiej skakać po kanałach i przeszkadzać innych - takim tokiem dajecie na tak w wyborze moderatora. Brak mi słów, może nie jestem częstym bywalcem na ts3 ale vex jest osobą która nie wchodzi w konflikt, zimna psychicznie ( nie wybucha nagle ) i idzie porozmawiać oraz otwarta na pomoc. 

p.s.- @Th3End wczoraj siedział ze 2 godziny dalej nie wiem, bo uciekłem ale też zapraszam na ts3 :P 

Nie dawajcie na nie "bo nie skacze po kanałach" - najlepiej dać idiocie co skacze po kanałach i każdego denerwuje. 

 

@VEX` powodzenia. 

Edytowane przez happy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...