Skocz do zawartości
VEX`

[ODRZUCONE]Podanie VEX

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: VEX`

Wiek: 16

Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Podstawowe rzeczy typu nadawanie rang, tworzenie kanałów itd. potrafię robić.

Posiadasz mikrofon?: Tak

Dlaczego własnie Ty?: Spędzam sporo czasu na ts'ie i myślę, że mógłbym pomóc moderatorom w wykonywaniu ich obowiązków. 

Staż na sieci: Prawie 2 lata.

Co wprowadzisz na naszego Ts?: Napewno szybką pomoc w różnego typu sprawach związanych z naszym ts'em. Czy to nadanie rangi, czy utworzenie kanału, ale też pomoc przy organizacji różnego typu eventów sieciowych.

Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Raz za kulturę.

 

lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllpozdrawiam ekipe z ts'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie no najlepiej skakać po kanałach i przeszkadzać innych - takim tokiem dajecie na tak w wyborze moderatora. Brak mi słów, może nie jestem częstym bywalcem na ts3 ale vex jest osobą która nie wchodzi w konflikt, zimna psychicznie ( nie wybucha nagle ) i idzie porozmawiać oraz otwarta na pomoc. 

p.s.- @Th3End wczoraj siedział ze 2 godziny dalej nie wiem, bo uciekłem ale też zapraszam na ts3 :P 

Nie dawajcie na nie "bo nie skacze po kanałach" - najlepiej dać idiocie co skacze po kanałach i każdego denerwuje. 

 

@VEX` powodzenia. 

Edytowane przez happy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...