Skocz do zawartości
Winn3R

[ZAMKNIĘTY]Miny nie do obejścia a oni nie banują !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2017-12-03 
Nick gracza: Admini
Dowody:  http://www25.zippyshare.com/v/VUr5W5sZ/file.html
Świadkowie: Gracze obecni
Uzasadnienie: Witam ja ostatnio dostałem bana i tu za cytuje treść tego bana " Mina nie do ominieca"  to idąc tokiem rozumowania tych adminów to te miny da się ominąć moje też się dało a jakoś bana wyrwałem ...  Te miny były gracza/admina Mont3 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po 1 NIe pisze tutaj czyja mina

Po 2 Sam zle stawiasz miny jak jeszcze admina nie mialem to specjalnie stawiales tak i rzucales flashe na oczy, gdzies mam screeny tego.

Po 3 znam dobrze regulamin i nigdy miny pod drabinka nie postawilem więc to nie moze być moja.

Edytowane przez MoNt3
edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tak czyli jak się ma znajomości to można tak stawiać miny , a jak się nie ma to się wyrywa bany ja wiem święty nie jestem bana umiem przyjąć na klatę , jak chcesz to wejdę teraz na serwa i dasz mi bana za te fleshe i miny,  fajnie zwykłym graczom można wlepić za coś takiego bana ,  tu na ss widać że to są miny nie do ominięcia to czemu adminowi wolno tak stawiać a zwykłemu graczowi już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


i już się zaczyna udowodnij , a po za tym miny tam były całą mapkę kładzione i jakoś nikt za nie bana nie wyrwał to już powinien być wystarczający dowód na to że na tym serwerze są równi i równiejsi że jednego gracza zbanują za takie miny a drugiego nie  ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Admini nie widzą wszystkiego dlatego jest opcja u@ żeby zgłaszać. Co do Twoich banów nie dziw się, że je wyrywasz i kiedyś dostaniesz perma za takie cwaniakowanie, każdy admin na codach jest wyczulony na Twoją osobę. 

Masz opcje u@ więc zgłaszaj, bo piszesz skargi na graczy nawet jak admin jest na serwerze. Admin też człowiek musisz zrozumieć, a Tobie radze rozsądniej grać aniżeli tworzyć prowokację gdzie Ty obchodzisz sie śmietanką, a gracz cierpi. 

Od dawna zauważyłem, że używasz starych ss do skarg i na to też sie znajdzie kara, jak zobaczę taką akcje to Ty zostaniesz ukarany nie ten "winny".

Pozdrawiam.

Edytowane przez Bezzi ^_^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...