Skocz do zawartości

  JackTheRiperCOD

   Świeżak

  O JackTheRiperCOD

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. JackTheRiperCOD

   Obiecałem cz.2 więc prosze. Niedługo znowu coś zmontuje. Wiecie, brak czasu ale i tak będzie mam nadzieje fajnie. https://www.youtube.com/watch?v=reGUEnACYrQ
  2. Zapraszam na coś nieco innego niż CS i coś dla fanów niszczenia demonów szybkich ruchów i fajnej muzyki. https://www.youtube.com/watch?v=CymxGRuLIIU&t=10s
  3. JackTheRiperCOD

   Ostatnie nagranie pochodzi z woooo dawien dawna. zawieruszyło sie i tak dorzuciłem. materiały są z ostatnich miesięcy dwóch więc tak Menda gra choć rzadko.
  4. JackTheRiperCOD

   Zapraszam na krótki luźny odcinek nowej serii. Mam nadzieje że sie spodoba https://www.youtube.com/watch?v=4P-X1oEphA0
  5. JackTheRiperCOD

    zamknięty

   No prosze prosze. Pierwszy raz widze by frager przejął sie losem słabszych graczy. Free lvl jest spoko ale daje za dużo problemu. Power leveling daje lvl ale nie umiejętności. Dajcie na free lvl max 15 lvl. Co do map. Hmm mapy z csgo nie są oryginalne. Zmiany w ilości podobnych map. Hmmm zmniejszenie ilości dustów jest ok. Co do westa-biga fajnie by było gdyby mapa została do wyboru gdy graczy jest full na serwie. Jest wtedy sens. Co do nominacji i rtv. Czy nie możecie dodać takiego fajnego myku jak widziałem kiedyś na jednym fajnym codzie że jak spadała ilość graczy do poniżej 10 automatycznie szło głosowanie czy chcą mała mape. Nie wiem czy jeszcze jest ten dodatek ale zawsze można napisać tyle czy silnik serwa wytrzyma. Co do klas. Hmm jest ich i tak sporo a niektórzy nie wiedzą co wybrać. Zostawmy ich tak jak jest w sensie ilości i wymieńcie jakieś klasy na cosik nowego jak podpalacz. Fajna klasa. System kar cóż to inna sprawa. uważam że niektórych trza mocno uświadamiać co wolno a czego nie. Ale prościej uściślić regulamin. A ciekawiej dodawać małe blokady na miny czy pułapki w niedozwolonych miejscach tak jak z SG. Mały spray na murze widoczny gdzie nie wolno stawiać min. Co do perków. Też jest ich multum więc dodawanie nowych jest bezsensowne. zmiana mapy po nuke jest ok. fajny pomysł Zmniejszenie czasu na zmiane mapy też jest ok. Zmiany w rtv też jest ok. Ogólnie masz ciekawe propozycje ale nadal nie wszystkie wejdą. Np perk z przyklejaniem sie do ścian. Prościej o odbicie od ścian moim zdaniem, ale nadal masz płytkie spojrzenie na przyszłość serwera. Moja propozycja. Graczy z małym lvl po kilku zgonach pod rząd dodanie małych bonów do stat+2 do 5 max. Nie daje to lvl ale troche pomoże. Co do map. Mówie to raz po raz i odbija sie wam jak od ściany. 3 mapy dust dust2 i long 3 ratsy 1337 final office. Mniej problemów. balans na codach nie istnieje i nigdy nie będzie.
  6. JackTheRiperCOD

    zamknięty

   szczerze to fakt ten bug na tej klasie jest turbo irytujący zwłaszcza na małych bądź otwartych mapach. zmiejszenie czasu niewidki po skoku jest ok wporzo, co do dmg hmmm niech poprawią inta a dmg z auga jest i tak w porządku więc jak go zmniejszać to o 2-3 punktów na inta.
  7. JackTheRiperCOD

    zamknięty

   proponuje by komenda modele zmieniała na nowe modele a oryginalnie były standardowe. Co do spray nie zwracam na to uwagi więc mi to lotto. Na moim filmiku widać jakich modeli ja użwam. zdecydowanie bardziej pasują do klimatu Call of Duty 1.6. Pomysł świetny popieram.
  8. JackTheRiperCOD

  ×