Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

- Wchodzenie raz dziennie na forum; Będzie
- Minimum 16 lat; Mam
- Minimum 7h spędzonych na serwerze w ciągu tygodnia; Jest 
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich; Znam
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym; Jestem dobry graczem  I Pomagam udzielam się na pytania jak ktoś czego nie wie
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze; Raczej mnie lubią
- Minimum 30h przegrane na serwerze; Raczej jest 
- Obowiązkowo aktywne konto steam; Jest
- Posiadanie mikrofonu; Chwilo nie mam 

Nick:Kwolas
Wiek:16 zaniedługo 17 :)
Doświadczenie (w byciu adminem): Miałem z 2 razy admina 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7
Staż w CS-sie: 8lat
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Ponieważ chciałbym utrzymać kulturę na serwerze oraz banować cziterów i także ogarnąć ludzi co się dra przez mikro lub puszczają mp3 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: rożnie bywa  ale zazwyczaj 2h ponad 
Kontakt: Steam
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Kwolas/80.72.43.106:27022/     2. Gametracker https://www.gametracker.com/player/Kwolas95/80.72.43.106:27022/  

Edytowane przez Cycu9412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Coś nie chce mi się wierzyć, że grę w CSa zacząłeś w wieku 8 lat, ale mniejsza.

Aktywny jesteś, na serwerze często bywasz, steama masz, jakiegoś większego braku kultury u Ciebie nie zauważyłem, doświadczenie również masz.

Ale największego plusa masz u mnie za pomoc innym graczom, informowanie ich o opcji /freelvl czy też o znajomość regulaminu. Takie zachowanie bardzo lubię i szanuję.

Nie ma się do czego przyczepić, na tak.

PS: Myślę, że jeszcze z jedno inne podanko (zależy czy to zostanie przyjęte) i można zamknąć rekrutację na admina, dużo już nas jest, będzie przesyt.

Edytowane przez ikz'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Edit. posta, gdyż został dodany drugi link do GT
Jestem neutralny, co do tego podania
5dni takiej stałej aktywności + nie kojarzę ciebie z tego poprzedniego nicku, choć posiadasz przegrane minimum.
Wydaje mi się, że ekipa jest spora i raczej nie potrzebna kolejna osoba, choć ja o tym nie decyduje ¯\_(ツ)_/¯
Tak czy inaczej powodzenia.

Edytowane przez BORN2KILL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Tak

+ Gt ałabe na którym grasz ale widze że grałeś też na innym nicku

+AMXX

+steam

+ bezkonfliktowy z tego co ja widze

Pograj dłużej i daj się poznać to będę na tak tym bardziej bo grasz narazie 5 dni a to nie jest dużo. Jak dla mnie zasługujesz na okres próbny aby zobaczyć jak się będziesz spisywał.

 

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja bym dał okres próbny jeśli miałby zostać adminem. Pogra dwa tygodnie i zobaczy się czy jest potrzebny i przydatny. Jednak też jedyne z czego go kojarzę to z dobrych statów.

Jestem za okresem próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 Myślę, że okres próbny zadecyduje czy nadajesz się czy też nie ;) . Szansa każdemu się należy. Jeśli w ciągu 2 tyg przekonasz Nas, że się nadajesz, to zostajesz. Oczywiście uwaga będzie zwrócona przede wszystkim na znajomość regulaminu. Inne czynniki też będą brane pod uwagę. Zgłoś się do któregoś z S@ z SID'em. 

 

Gratuluje i powodzenia ! ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...