Skocz do zawartości
Haq#

 zamknięty Regulamin - mała poprawka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym się odnieść do punktu 13.2 w regulaminie odnośnie rakiet/błyskawic/duchów, a konkretniej nie obowiązującego zakazu podczas raszowania. Uważam, że zakaz używania tych dodatków powinien obowiązywać przez 7 początkowych sek bez żadnych wyjątków. Zobrazuję trochę sytuację i zrobię małe porównanie. W terro jest rusek ze 150 lvl, a po przeciwnej stronie są dwaj nowi gracze z małymi lvl. Pytanie - czym się różni rusek z full int i dużą ilością kondycji raszujący na resp wroga od tego samego ruska stojącego na respie i puszczającego rakietkę na resp wroga zaraz na początku rundy ( nawet w czasie początkowego freeza )? No chyba niczym, w każdym przypadku zabije dwóch graczy rakietką w czasie 1-3 sek. Gdzie tu jest logika?! To jest takie małe zobrazowanie na podstawie mapy fy_pool_day. Dzisiaj miałem okazję pograć rano, gdy jest mało ludzi i co chwilę grana jest mała mapa. Co ma zrobić początkowy gracz przeciwko takiemu raszującemu ruskowi, aspirantowi z rakietą? Nic innego jak złapać "wk*rwa" i wyjść. Stąd myślę, że brakuje często nowych graczy na serwerze. Już nie chcę mówić o przypadku, gdzie assassin i rusek wpadają na taki resp przed upłynięciem 7 sek, bo to już jest dramat. Dlatego warto to trochę przytemperować ;)


 13.2  Nie używamy rakiet, granatów, błyskawic na respawn wroga przed 7 sekundami na mapach typu "mała mapa", zakaz nie obowiązuje raszowania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...