Skocz do zawartości
MoNt3

Elektryk

Rekomendowane odpowiedzi

Siema 

Co wy na znerfienie trochę dmg błyskawic na elektryku i zeusie ? rakiety miny itd na max incie bija po 200 to błyskawice powinny tak samo.

Od 70lvl dostać 230z błyskawicy to trochę przesada... startowe 100 czy tam 83 jak jest z minami i co 2 pkt 1pkt do dmg błyskawicy.

Plus druga sprawa dodałbym opcje odblokuj po zablokowaniu z miny/pułapki.

Ps.Mędrcowi naprawić przeładowanie bo ma mieć 1/3 a ma 1/1 bezlik

Edytowane przez MoNt3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 na nie, nie chodzi o to, że gram tym zeusem, czy coś. Tymbark na rusku z rakietek bije po 250 na 100+ lvl a ja ledwo 210 z 96 lvl.

2 Mam mieszane uczucia, dlaczego? Bo na 200 z tego co pamiętam można ową komendę wpisywać w pułapce konsira jak się w nią wejdzie i w tedy leciał ban z tg co pamiętam i boję się, że na 400 będzie to samo chyba, że to będzie działać tak jak piszesz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do pioruna to uważam że powinien tyle samo bić co miny i rakiety a co do odblokowania z pułapek to tak średnio ponieważ jak ktoś wejdzie w pułapke to wpisze sobie /odblokuj i odrazu wyjdzie a w pułapkach chodzi aby zatrzymały na chwile.

Pozdrawiam A3ro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To wytłumacz mi jak osoby które nie mają 100lvl walą mi po 230 z błyskawicy na np. 70lvl ja mówie o Elektryku bo u zeusa może jest inny przelicznik ale i tak uważam, że 250 to za dużo. Moim zdaniem ja bym wszystko ustawił żeby biło 200max na full int i po kłopocie by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć, bo elektrykiem grałem baaaardzo dawno temu na 200. Może miał jakiś dobry perk? 200 dmg to za mało jak dla mnie jak i tak część graczy ma poonad 200 hp skoro ja na kapciu lvl chyba 40 mam 200 ileś i kondycją dobrą. Tyle ode mnie żeby spamu nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale właśnie to ma nie zabić całkiem kogoś tylko zabrać mu hp dużo a 200 by było spoko jak ma zabić to zrobić że 1/1 na zabicie i tyle to wtedy będzie płacz jak nw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...