Skocz do zawartości
Rekuseq

 odrzucone [Moderator] Rekuseq, po raz kolejny :P

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy;  1,5 roku

-Minimum 400 sensownych postów;  Jakby zaokrąglić do setek to jest :D 

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie;  Jak najbardziej jest. 

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym;  Według mnie tak. Na pewno co raz lepsza.

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie;  Brak aktywnych i nigdy nie było. 

 

 

Imię:  Marcin
Wiek: 16
Czas spędzony na forum:  9d 15h 2m 25s (Na dzień dzisiejszy)
Doświadczenie w moderowaniu: Średnie, ale douczyć się to dla mnie nie problem. 
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak.
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Nie.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Tyle ile mam wolnego czasu. Forum bardzo często jest odpalone w tle i co jakiś czas sprawdzam, co się dzieje na forum.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?:  Zależy mi, by w końcu spróbować swoich sił w moderacji. Staram się o tą posadę trzeci raz i mam nadzieje, że będzie to docenione. Tak wiem, że nie mam 400 postów, ale no w zaokrągleniu do setek można powiedzieć, że jest. Wydaje mi się, że poradzę sobie na tej posadzie, ponieważ potrafię zachować bezstronność i wywiązuje się ze swoich obowiązków (prócz fp, nie ma ludzi do pomocy a samemu ciężko ruszyć :( ). Na forum nie byłem w żaden sposób karany, żadnych warnów nie dostałem, ani za kulturę, ani za nic innego. Potrafię zachować cierpliwość nawet w bardzo trudnych dla mnie chwilach, lecz nie wybucham agresją i nienawiścią wobec drugiej osoby. Znam regulamin forum, jak i serwerów, czy ts'a. A więc podsumowując, jestem osobą cierpliwą, bezstronną oraz sumiennie wykonuję swoje obowiązki. Nie zamierzam zmarnować szansy, gdy zostanie mi ona dana. 

Pozdrawiam 

Rekuseq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No stara się chłop, zależy mu,  wymagania prawie spełnione, dałbym mu szansę, jedynie mogę się przyczepić do aktywności  na forum,  bo ostatnio trochę mniej Cię na tym forum, ale w sumie masz swoją działkę i robisz to co masz robić, a robić coś na siłę, aby pokazać, że coś się robi to też bez sensu 

 

 

///Edit

 

Chciałbym tutaj zaznaczyć, że moim zdaniem nie powinno się patrzyć na coś co było kiedyś, bo każdy jest tylko człowiekiem i każdy popełnia błędy. Z perspektywy niektórych osób to wygląda tak, że jeżeli ktoś odwalił maniane kiedyś to już chyba ma być skreślony do końca życia, to jest moim zdaniem absurd - liczy się to co jest teraz. Moim zdaniem rekus jest najlepszym kandydatem na chwilę obecną, jest bezkonfliktowy i stanowczy - z przyjemnością wprowadzę go w świat moderatora. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Widać, że zależy Ci na tej randze.  Wymagania prawie spełniasz z aktywnością nie odstajesz. Robisz robotę jako op serwa cs:go, więc myślę, że dasz sobie radę.

Na tak, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś osobą aktywną, nie widziałem, żeby były z Tobą jakieś problemy. Starasz się o tą posadę od jakiegoś czasu, widać, że Ci zależy i myślę, że wywiązujesz się odpowiednio ze swoich rang. Wymagania masz prawie  spełnione, aczkolwiek na te brakujące 12 postów można przymknąć oko, w razie akceptacji podania je nadrobisz i nie będzie tematu. Tylko mam nadzieję, że mimo nowej rangi nie zaniedbasz reszty rang. :) Cóż ja pisałem 3 podania na moda, a to jest Twoje 3 - czyli teraz Twoja kolej xd. Masz mój głos - jestem na tak. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


image.png.bf9d6ab925e9fe834b12c4f9fb4923da.png

 

Brak postów plus 2 rangi funkcyjne, skup sie na nich. Dodatkowo jesteś z nami półtora roku a prawie Cie nie znam XD

Na nie

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem neutralny
Z pewnością jesteś osobą posiadającą cechy moderatora, ale wydajesz się mi być jeszcze lekko tajemniczy. Co prawda mieliśmy okazję raz rozmawiać, ale to na mm'ie, z którego wyszedłeś. :kappa: 
Dodatkowo posiadasz wymagające rangi i nie jestem w stanie (na obecną chwilę) ocenić czy poradzisz się z kolejną odpowiedzialną rangą. Czas czy decyzja Banii pokaże.
Tak czy inaczej powodzenia!

Daję neutral, bo występują przeciwwskazania, ale ciebie nie skreślam ;)

Edytowane przez BORN2KILL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


8 godzin temu, BORN2KILL. napisał:

ale wydajesz się mi być jeszcze lekko tajemniczy.

No wlasnie to samo mozna napisac o Pumie, nie znam go, nie wiem skad sie tu wzial ale moda ma wiec ¯\_(ツ)_/¯

Szczerze to tutaj mam mieszane uczucia, z jednej strony 2 rangi funkcyjne (z czego jedna zaniedbana (wina braku zasiegu czy lenistwa??)) z drugiej strony nie sa one jakos wymagajace, wiec nie widze problemu.
Powiem tak nie bede szukac minusow na sile, a ze wypada dac werdykt to powiem ze masz moj maly, naprawde maly glos poparcia.

Pozdrawiam
"Leave me alone i have autism"
akiw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rekusie... na początku miałem mieszane uczucia, jednak masz rangi, których pilnowanie powinno być dla Ciebie priorytetem.

Historia, bardzo dużo razy naciskałeś by być moderatorem - pisałeś PW kilka razy przy każdym podaniu i prosiłeś bym naciągnął regulamin bo Ci niewiele brakuje, a zrobisz wszystko bo Ci zależy. Nie było spełnionego wymogu formalnego.  To zachowanie zapadło mi w pamięci i nie rokuje na przyszłość - skoro sam starałeś się wymusić i pod siebie naciągnąć regulamin, to co będzie jak poczujesz berło w ręce, co będzie z faworyzowaniem innych.

Moderator musi być "czystej krwi", nie może się rzucać w oczy ale musi skutecznie i SPRAWIEDLIWIE reagować.

 

Ja jestem zdecydowanie na NIE - myślę, że tak szybko charakteru się nie zmieni, a to podanie i tak jest bez spełnionego wymogu, ja zaokrąglam w dół- bo 3,9 jabłka to 3 pełne jabłka, a nie 4..... 


Jednak szanuje determinację.


Pozdrawiam, 
Zbyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No czytając komentarze powyżej nasuwają się dwa wnioski. 

Musisz więcej spamić w offtopach, bo przecież to wymóg absolutny, nieistotna jest jakość postów czy też aktywność w każdym ważniejszym temacie na MH. Liczy się cyferka pod profilem.

Pamiętaj, że każdego musisz wrzucić do strefy "przyjaciół", bo przecież będą pisać, że cie nie znają. Nie możesz być tajemniczy, najlepiej przedstawiając się podawaj numer buta i informacje, że pod wycieraczką chowasz klucze do domu, taki zakres informacji podwoi Twoją wiarygodność.

 

Bym zapomniał, że pisząc się na nową rangę, musisz zrezygnować z tych, które obecnie posiadasz, bo najwidoczniej traktują cię, jak szympansa w zoo, co to nie wie czy chciałby się podrapać po du**e czy po cycku, tak według nich pisząc podanie kompletnie nie zdajesz sobie sprawy, że kolejna ranga wymaga kolejnych godzin poświęcenia dla forum. Albo może jednak sobie zdajesz sprawę i świadomy tego, to podanie napisałeś, kto wie.. Cóż gdybyś się z swoich "rang" nie wywiązywał, to byś ich nie miał.

 

Wybór jest między Tobą, a Lucasem(ewentualnie nie wezmą nikogo), więc jako że ten drugi popełnił już błąd bawiąc się flamastrami, to masz moje "TAK", choć i tak jest one nic nie warte. :kappa-ross:

 

//Edit

Myśli filozoficzne. :clap:  W ostatnim zdaniu masz napisany argument. Brak innych kandydatów, którzy by się nadawali i nie popełnili błędu na samym wstępie, to wystarczający argument.

Pisanie pustych śpiewek pokroju "spełniasz wymagania" to nie dla mnie, a na siłę wymyślanie pozytywnych argumentów, gdy ich nie ma sobie daruje.

Po prostu jest najlepszą opcją z pozostałych. W przeciwieństwie do rywala potrafi czytać regulamin, bądź przynajmniej zwrócił na niego uwagę.

 

Edytowane przez Cocona_!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


59 minut temu, Cocona_! napisał:

Musisz więcej spamić w offtopach, bo przecież to wymóg absolutny, nieistotna jest jakość postów czy też aktywność w każdym ważniejszym temacie na MH. Liczy się cyferka pod profilem.

 W offtopach posty nie są podliczane :) ale jako młody multihedowicz mogłeś tego nie wiedzieć :) 

co do podania:

nie spełniasz wymagań, poza tym aby zostać modkiem nie mozna sie pierdolic w tańcu z innymi. Mam wrazenie ze Ci brakuje takiej pewności. 

Nie mniej jednak zycze powodzenia i mam nadzieje ze walniemy wieczorkiem jakis meczyk w globala :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rekus jesteś pracowity, wiesz czego chcesz. Lecz WYMAGANIA! Pomijając ten fakt, uważam że naprawdę nadajesz się na tę posadę lecz myślę, że jest mocniejszy kandydat na tę chwilę, mimo to, powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rekuseq, nie spełniasz jednego wymagania, co powinno na sam start skreślić Ciebie z szans o staranie się na posadę, ale przymknąłem na to oko. Lecz twoje aktualne rangi są bardzo ważne, jesteś opiekunem na dwóch posadach, "Redaktor Naczelny FP" i "Opiekun Serwera", gdzie twoja praca jako Redaktor Naczelny FP jest totalnie zaniedbana i musisz się do tego przyłożyć, a nie starać się o kolejną posadę.

Podanie zostaje odrzucone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...