Skocz do zawartości
call_me_Lukas

 odrzucone Może akurat call_me_Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; Posiadam :)

-Minimum 400 sensownych postów; Nie spełniam tego warunku, ponieważ jest to związane głownie z moją rangą na forum.

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Jak najbardziej 

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Z polskim problemów nie posiadam :) 

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie;  Spełniam warunek.

 

 

Imię:  Łukasz 
Wiek: 21 
Czas spędzony na forum: 13h 7m 1sec
Doświadczenie w moderowaniu: Posiadam, ponieważ byłem już moderatorem, choć nie na owej sieci :) 
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak 
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?:  Tak, za wypowiedzenie się w podaniu na admina.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Do tej chwili sprawdzam sporadycznie, czy jest jakiś temat do sprawdzenia jeśli nie to uciekam, lecz gdybym posiadał rangę moderatora z pewnością spędzał bym więcej czasu.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Składam podanie o range Moderatora forum ponieważ, miło aż jest więcej pracy na forum i z wielką chęcią odciążył bym dotychczasowych "modków" :P . Niestety wiem iż pewnie każdy będzie krzywo patrzył na posty, ale nie dziwię się choć będę się starał wbijać je szybko i sensownie. Osobiście sądzę, że dam radę na tym stanowisku ponieważ pełnię już bardzo ważną i odpowiedzialną funkcję członka UBT.Jest to ranga gdzie najmniejszy błąd, złą ocena decyduje o danym graczu, na tej posadzie jestem już długo jakby nie patrząc i nie rezygnuje z niej, mówię to bo niektórzy jeszcze pomyślą że jestem typem "zbieracza rang" nic  z tych rzeczy. Podsumowując jestem aktywnym forumowiczem na swój sposób zależny od swej rangi, nie mam żadnych konfliktów i jestem bezstronny. 

 

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

call_me_Lukas
 

Edytowane przez call_me_Lukas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie spełniasz wymagań i już się wywaliłeś przy składaniu podania. Moim zdaniem również twój staż na forum jest krótki.
Jestem na nie
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cóż, nie spełniasz jednego z podstawowych wymagania - posty. W Twoim przypadku deficyt postów jest zbyt duży, nie grzeszysz aktywnością, a ona jest potrzebna przy tej posadzie. Do tego notka na starcie. Popraw aktywność, dobij postów, bądź dalej aktywny na swoich rangach, nie poddawaj się i spróbuj w następnej rekrutacji. Na tę chwilę jestem na nie. Nie mniej jednak życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szczerze to nie wiem o ch*j chodzi z tymi postami, nie jesteś osobą która się wczoraj zarejestrowała wiec dawanie argumentow typu: "[...] masz za malo postow, dobij troche i startuj w nowej rekrutacji" jest dla mnie glupie (nie obrazajac nikogo kto sie tu wypowie) jednak sam fakt ze na samym starcie dal sie w znak twoj niewielki brak wiedzy odnosnie regulaminu sprawia ze nie widze szans abys zostal modkiem forum. Do tego dochodzi fakt ze jestes sporadycznie plus nawet nie wiem kim jestes (calego swojego zyciorysu nie musze znac jednak nie wiem po prostu jaka osoba jestes i czy nie bedzie problemow dla mojego kochanego gracjanka z toba). 
W aktualnej rekrutacji nie otrzymujesz mojego glosu poparcia

Pozdrawiam
Chief Master of Poduszka
Damianek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Te kolory w podaniu to też jakiś śmiech na sali, nie wiem czy one są aż takie ważne, że nie można z nich korzystać,  co one takiego ważnego mają symbolizować.  Tą notką od bezziego nawet się nie przejmuj, zawsze się do czegoś przyczepi, prawilny super admin poinformował by na pw, aby uniknąć syfiastej notki w podaniu. 

Niestety nie spełniasz wymagań, ale  moim zdaniem dobrze, że napisałeś podanie - w ten sposób dowiesz się co będziesz mógł poprawić/ dopracować, aby w kolejnym podaniu było lepiej. Nie przejmuj się tymi wypowiedziami tylko analizuj i działaj - potraktuj to jako zastrzyk motywacji, póki co jestem na nie. 

Wrócisz silniejszy!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...