Skocz do zawartości
elo elo 350

 zamknięty Kilka propozycji..

Rekomendowane odpowiedzi

No elo, mam dla Was kilka propozycji:

1. Zwiększyć expa, bo w tym resecie został wgl zwiększony?

2. Znerfić śmierć

Jak mi się coś przypomni, to napiszę XD 

Ps. Pasowałoby już myśleć nad opiekunem 400, bo od marca stoją tematy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Exp został zwiększony

2. Czyli co zrobić? Mówisz żeby ją osłabić ale w jaki sposób? To wy tam gracie nie my pamiętajcie o tym i dawajcie konkretne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mnie się nie podoba ta propozycja...

Z exp'em jest cały czas zamieszanie... Że za duży, że za mały... Teraz znowu zwiększycie i zaraz będzie płacz, że trzeba zrobić reset. Można ewentualnie zwiększyć EXP za questy... :/ 

Śmierć jest premką, była zmieniana już kilka razy; powinna zostać taka, jaka jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Co do expa jestem neutralny - wiem po prostu, że każdemu się nie dogodzi w tej kwestii.

2.

19 godzin temu, elo elo 350 napisał:

/ Albo usunąć eliminator i dać zmniejszony rozrzut od inty.

Eliminator jest "wizytówką" śmierci i nie ma takiej opcji, aby go usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Jestem za zwiększeniem expa, nie odczułem zbytnio zmian, które podobno były, a trzeba ludzie pamiętać, że ostatni reset się pojawił kiedy dwóch czy trzech graczy (w tym ja więc wiem co mówię) posiadało zaledwie 200 poziom w tym jeden chyba był około 250 levela, po tak długim czasie. 

Taki ja bez vipa, siedzący bardzo często codziennie (przerwy miałem chyba tylko trzy po parę dni) tłukłem i tłukłem i ostatecznie chyba miałem około 213, a gracz z vipem około 30 leveli więcej. Więc reasumując przydałoby się expa zwiększyć jeśli chcemy mieć reset kiedy ktoś wbije 400 lvl, a nie gdzieś pośrodku tego.

2. Śmierć rzeczywiście potrafi napsuć krwi ale usunięcie jej norecoila nie ma sensu bo to tak jakby usunąć saperowi miny albo pioruny zeusowi. Może coś zmienić w jej arsenale albo zmniejszyć statystyki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na moje nie opłaca się nerfić premek. Teraz jak Tayen zaczął grać to odrazu trzeba znerfić? Przedtem nikt tym nie grał i nie było takiego problemu. A jak już jest taki problem to znerfić wszystkie premki i dodać jako zwykłe;)

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Też jestem za zwiekszeniem expa,nie ma praktycznie żadnej róznicy.

2. Jestem za zmniejszeniu statystyk smierci,a usuniecie norecoil nie ma sensu bo to jest jedna z rzeczy którą się wyróznia ta klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No może faktycznie zabranie eliminatora, to przesada, temat można zamknąć, albo czekać aż Wyżsi wybiorą opiekuna tego serwera :) To co zrobić z tym tematem zdecyduje wyższa adminstracja.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...