Skocz do zawartości
Max

#182 - Pytanie Dnia

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.ba900e89ff06600102eb12eee97bda3e.png

Jeżeli kryształowa kula mogłaby powiedzieć Ci prawdę o Tobie, Twoim życiu, przyszłości czy czymkolwiek innym, co byś chciał/a wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Numery najbliższego losowania totka, czy Bóg istnieje, jakie jest rozwiązanie paradoksu informacyjnego, czy istnieje coś po śmierci, czy prędkość światła faktycznie jest barierą, której nie da się przełamać, rozwiązanie paradoksu Fermiego, oraz oczywiście kiedy umrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja bym nic nie chciała wiedzieć. ? Lepiej żyć tym co tu i teraz, wiedzieć tyle ile się wie, a nie wgłębiać się bardziej, bo jeszcze wyszło by z tego rozczarowanie i na co to komu? ?

Edytowane przez Gunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Odpowiedzi na nurtujące pytania społeczeństwa, za które dostane nagrodę Nobla, w jakim wieku umrę oraz moi najbliżsi, czy można, jeśli tak to gdzie znaleźć żyjące gatunki organizmów uznane już jako wyginięte, kiedy będzie koniec świata, w którym roku odkryjemy i polecimy na planetę, na której jest życie lub są warunki do życia dla człowieka, czy są w Polsce złoża diamentów lub innych bardzo drogich surowców, jesli tak to gdzie i wiele wiele innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja chciałbym się dowiedzieć co mnie czeka za kilka lat czy będę szczęśliwa czy będę miała dzieci męża dom :) czy będę miała swoją firmę o której marzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...