Skocz do zawartości

Nowe klasy może?


A3ro

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Piszę ten temat aby urozmaicić serwer w nowe klasy które mogły by znaleść zainteresowanie. A oto moje propozycje:

1.DESANTOWIEC

Umiejętności: posiada spadochron, ciche kroki, posiada mocnego smoka do dywersji

Staty: 10 inty, 20 hp, 0 wytrzymałości, 15 kondycji

Bronie: m4, dgl i smoke granat

A oto ten owy granat: https://gamebanana.com/effects/5993

2.INŻYNIER

Umiejętności: może postawić działko a szybkość jego stawiania zależy od inty, granat (dmg zależny od inty)

Staty: 15 inty, 10 hp, 0 inty, 30 kondycji

Bronie: Gali lub Ak

To są tylko propozycje i nie muszą być dodane. Zapraszam do wypowiedzi : @this_eMeS, @elo elo 350, @Kempes #, @Nemezis ad, @Malutka, @syjon., @THC EryQ@SadoS i innych graczy serwera.

Pozdrawiam A3ro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie i tak już jest wiele klas na serwerze, które są zbędne, nikt nimi nie gra czy coś. Po co dodawać kolejne?  Ale jeżeli już to

Co do 1 to dla mnie bez sensu, a 2 może byłaby fajna, lecz stawianie działka nie zależne od inty, bo każdy by dawał w inteligencję i byłoby dużo tych działek i to w szybkim czasie od rozpoczęcia rundy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugą opcję się zgodzę i dodam też coś od siebie .

1.Bomberman: Dostaje M249 i 3 He, 130hp i pancerza 135% biegu.

2.Palacz (Premium): Dostaje Galila i Elites, ma 100 hp, 100 pancerza i 100% biegu, ma 1/4 na podpalenie wroga 

3. Nekromanta: Może wskrzeszać innych oraz 1/ 5 - 1/7 oślepienie przeciwnika.  Bronie: SG + glock/usp  + granat Statystyki: - Inteligencja: 20 - Wytrzymałość: 0  - HP: 25  - Kondycja: 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Weteran MH

Pisałem to już pod jednym takim tematem, pojedynczo klas na serwer nie dodam bo psuje to balans (te klasy nawet jeśli to nie mają sensu 1 słaba a 2 podobna jest na 200 i nikt nią nie gra). Na serwerze i tak jest multum klas w porównaniu do innych takich serwerów więc jeśli macie jakieś pomysły to celujcie w ciekawe i warte uwagi perki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran MH

watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...