Skocz do zawartości
A3ro

 zamknięty Nowe klasy może?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Piszę ten temat aby urozmaicić serwer w nowe klasy które mogły by znaleść zainteresowanie. A oto moje propozycje:

1.DESANTOWIEC

Umiejętności: posiada spadochron, ciche kroki, posiada mocnego smoka do dywersji

Staty: 10 inty, 20 hp, 0 wytrzymałości, 15 kondycji

Bronie: m4, dgl i smoke granat

A oto ten owy granat: https://gamebanana.com/effects/5993

2.INŻYNIER

Umiejętności: może postawić działko a szybkość jego stawiania zależy od inty, granat (dmg zależny od inty)

Staty: 15 inty, 10 hp, 0 inty, 30 kondycji

Bronie: Gali lub Ak

To są tylko propozycje i nie muszą być dodane. Zapraszam do wypowiedzi : @this_eMeS, @elo elo 350, @Kempes #, @Nemezis ad, @Malutka, @syjon., @THC EryQ@SadoS i innych graczy serwera.

Pozdrawiam A3ro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie i tak już jest wiele klas na serwerze, które są zbędne, nikt nimi nie gra czy coś. Po co dodawać kolejne?  Ale jeżeli już to

Co do 1 to dla mnie bez sensu, a 2 może byłaby fajna, lecz stawianie działka nie zależne od inty, bo każdy by dawał w inteligencję i byłoby dużo tych działek i to w szybkim czasie od rozpoczęcia rundy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na drugą opcję się zgodzę i dodam też coś od siebie .

1.Bomberman: Dostaje M249 i 3 He, 130hp i pancerza 135% biegu.

2.Palacz (Premium): Dostaje Galila i Elites, ma 100 hp, 100 pancerza i 100% biegu, ma 1/4 na podpalenie wroga 

3. Nekromanta: Może wskrzeszać innych oraz 1/ 5 - 1/7 oślepienie przeciwnika.  Bronie: SG + glock/usp  + granat Statystyki: - Inteligencja: 20 - Wytrzymałość: 0  - HP: 25  - Kondycja: 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisałem to już pod jednym takim tematem, pojedynczo klas na serwer nie dodam bo psuje to balans (te klasy nawet jeśli to nie mają sensu 1 słaba a 2 podobna jest na 200 i nikt nią nie gra). Na serwerze i tak jest multum klas w porównaniu do innych takich serwerów więc jeśli macie jakieś pomysły to celujcie w ciekawe i warte uwagi perki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...