Skocz do zawartości
Vix33nek!

 odrzucone [Podanko] Vix3n wraca do dziecka.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: [DS]Vix3n
Wiek: 21 ( za 12 dni )
Doświadczenie (w byciu adminem): Kilka razy było się adminem. Tutaj 2x opiekun 400, Support admin.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie: Koło 10 lat ogółem
Steam / NonSteam:   STEAM_0:0:420512250
Dlaczego Ty: Przyda się ktoś kto chętnie ogarnie różne sytuacje które nie powinny mieć miejsca na serwerze, mam już dosyć duże doświadczenie jako osoba funkcyjna na serwerach. Serwer znam lepiej niż zawartość własnych kieszeni :)  Mogę dodać że ta posada da mi więcej możliwości do osiągnięcia celu głównego :)
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:  Różnie. Raz godzinę raz 3 a raz może się zdarzyć 10h.
Kontakt: Steam, Facebook - Kto ma ten ma kto chce zapraszam :D 
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/[DS]Vix3n/80.72.43.106:27022/

 

 Fakt faktem na serwerze zawitałem ponownie 5dni temu, ale wyrobienie godzinek tygodniowo nie będzie żadnym problemem. Chęci są jak najbardziej duże więc nie ma co się martwić o moją aktywność. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jest i parówa Vixen, który dał  mi admina na tym codzie aka "serwerowi" 16 września roku 2018 :D

Oczywiście, że na TAK!

Zna się na rzeczy jak mało kto, bo w końcu był 2 razy opiekunem tego serwera, więc to mówi samo za siebie ;)

GT ma dobre, ale skoro sam pisze, że godziny wyrobi, to powinien je wyrabiać bez problemu,

Staż w grze ma,

AMX ma wysokie, to dobrze o nim świadczy,

wiek też ma,

kontakt z nim jest, ba! Nawet jestem zaszczycony, bo mam jego FB ^^

lubiany jest, bynajmniej ja go lubię i szanuję :P

BRAK admów

Same + :D

Nigdy nie sądziłem, że napiszę coś pod podaniem o stanowisko na admina, ziomka, bez którego nie miał bym admina po raz 2 na sieci :)

Pozdrawiam, elo elo czy pinć zero :D

Ps. Pisałem to z 10 minut, więc docenić to XD

Kuła Abu mnie wyprzedził :kappa:

 

 

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz 4 dni z b.dobrą aktywnością i staż na serwerze no ale jednak za mało po przerwie. Zamykam podanie na tydzień-dwa i jeżeli nic się nie zmieni to witam z zespole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pisałeś mi na steam o tym że nie możesz grać więc na spokojnie ogarnij wszystko i zapraszam do ponownego napisania podania. Jeżeli będziesz chciał je napisać wcześniej niż za 14 dni to napisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...