Skocz do zawartości
BRUNO BALAGANI

 pozytywne Odwołanie BRUNO BALAGANI

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: BRUNO BAŁAGANI
Godzina, data zdarzenia: 24.06.19 22;10
Mapa: de_rats_1337
STEAM_ID / IP: 89.229.218.175
Uzasadnienie: 

Podczas rozmowy z Wredną pytałem czy na danej serwerowni kiedyś grała bo pamiętam ją doskonale, po czym wyłapuje permabana za reklamowanie. Rozumiem spamowanie bindami danej sieci, specjalna wymowa serwerów ale to na pewno nie było specjalne. Z resztą widzę, że od dłuższego czasu dla elo elo 350 jestem kozłem ofiarnym i to nie jest tylko moje zdanie, zero ostrzeżeń, zero upomnień, bany na zawsze no ludzie... Rozumiem micro staram się w miarę przystopować po ostatnim banie ale po chwili wchodzę i za każde przewinienie zostaje karany z najwyższą surowością, tyle stałych graczy popełnia te same albo i nawet gorsze przewinienia i dostają najmniejszą karę albo upomnienie. To nie jest nagminne i sama Wredna wypowiadając nazwę serwerowni nie dostała nawet upomnienia więc? Nie urażając Wrednej oczywiście tylko widzę jaka jest różnica pomiędzy mną a innym graczem za którym adnim powiedzmy ' przepada '. Jakoś inni admini nie reagują tak gwałtownie i dostaje od nich takie same upomnienia jak dla innych graczy a nie permabany albo bany na dzień. 

I jednocześnie chciałbym żeby trochę przycisnąć elo elo 350 żeby nie rzucał banami na prawo i lewo szczególnie dla mojej osoby przez pryzmat jakieś antypatii w stosunku do mnie.

Edytowane przez BRUNO BALAGANI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam,
Co do mikro, to już sobie pogadaliśmy i Bruno powiedział, że się ogarnie więc trzymam go za słowo, bo fakt faktem, nadużywa go :). Ale szacun, że się sam potrafi do tego przyznać... 
Nie byłem świadkiem reklamy, także do tego się nie mogę za bardzo odnieść, ale wątpię żeby zrobił to celowo.
Pozdro.
@elo elo 350 Ciebie również pozdrawiam, mam nadzieję, że sobie to wyjaśnicie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro już tutaj o mnie wspomniałeś, to pozwolę się wypowiedzieć. Owszem, podałam NIEPEŁNĄ NAZWĘ SERWEROWNI, z której Cię pamiętam, bo ta o której wspominałeś nic mi nie mówiła. 

Jak dla mnie i większości graczy, była to luźna rozmowa, bez reklam. Była to rozmowa między nami: mną i Brunem na micro. ;)

Znam Bruna z innej sieci i wiem jakim jest typem człowieka, nie dziwię się, że czasem Elo ponoszą emocje i go banuje, ale jesteśmy tylko ludźmi i każdy ma swoje wady jak i zalety. Moim zdaniem ten ban jest niesłuszny i Bruno powinien dostać UB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Byłem na serwerze w trakcie trwania tej rozmowy.
Także uważam ban'a dla Bruna za bezzasadny.
Fakt Bruno jest nieraz zbyt wygadany, czasem nawet wkur...., ale po coś jest /mute na tym serwerze prawda?
@elo elo 350 jak to stwierdziłeś, mogę pożegnać się z adminem, w takim razie prosił bym administrację o odrzucenie mojego podania, niech samozwańczy strażnik teksasu sam wymierza sprawiedliwość.
Pozdrawiam.

PS: A tak mniej oficjalnie, zachowałeś się chamsko w stosunku do Bruna, zarówno teraz, jak i poprzednio, dając mu bany 24h za mikro.

"Jak by co to nikt nie słyszał" - wszyscy słyszeli.

Edytowane przez Losik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchaj, w regulaminie jest podpunkt, który wyraźnie mówi, że NIE wolno reklamować innych sieci/serwerów. Cytuję "6. Zakaz reklamowania: stron internetowych, cheatów, skryptów, innych serwerów."

Tu masz demko: https://www78.zippyshare.com/v/LfzlHwjm/file.html to co powiedziałeś jest w okolicach 19:01, skąd miałem wiedzieć, że to "luźna" rozmowa między Tobą, a @Wredna.? Znam regulamin, i wiem, że nie wolno reklamować, tego co jest w pkt. 6 regulaminu. A poza tym, to nawet nie słyszałem, że  @Wredna. wypowiada nazwę tej sieci, więc jak miałem zareagować? Co do Twojego stwierdzenia " adnim powiedzmy ' przepada '." To jesteś w bardzo dużym błędzie, ja (przynajmniej ja) traktuję wszystkich jednakowo, niektórzy łamią regulamin mniej, niektórzy bardziej. Mnie już denerwuje co drugie słowo "k***a", "to jest serwerownia, tu się napierdala" albo śpiewanie na rozgrzewce.. Co do samych ostrzeżeń, dostałeś bana 37 razy nie licząc tego perma, z którego piszesz odwołanie, więc Tobie potrzebne są jakieś ostrzeżenia? Na moje te bany na 30 min są za krótkie, ale chciałem Ci dać szansę, jak większości z graczy, niektórym się to jak widać nie należy :) Wracając do samego bana, to sieć wypowiedziana przez Ciebie była jak ja wbiłem, to chyba 3-krotnie. Skoro mam nie rzucać banami na prawo i lewo, to może za przeproszeniem skończysz pi*******ć bez sensu, bo to już mnie do szału doprowadza, wiem drogi Losiku, że jest /mute, ale demko na zmutowanego gracza samo się nie nagra ;) 4 z nich: https://www31.zippyshare.com/v/z2KDKELV/file.html. Pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podczas rozmowy wspomnienie o jakimś nam X serwerze nie powinno być banowane a zwłaszcza banem pernamentnym bez ostrzeżenia ! Nie był podane żadne ip na chacie a nawet dokładna nazwa serwera , a wiec  kara o Administratora @elo elo 350 była bez pod stawna i nie słuszna .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Robi się zbędny spam, więc temat zostaje zamknięty. Ktoś z Ubt rozpatrzy temat i wszystkiego dowiecie się niebawem.

@Marcineeek. to żart jakiś czy jak? xddddd

Banujecie niewinnego człowieka w tym momencie. Przecież on nie powiedział tego z premedytacją, tylko po prostu zapytał się Wrednej czy grała gdzieś tam, bo ją kojarzy. Rozumiem gdyby spamował bindami, w których by zapraszał na inną sieć, lub gdyby przez mikro gadał coś typu "zapraszam tu, bo mamy za******a administracje bleblelbelble. 

@Kyou weź spojrzyj tu i ogarnij to, bo banować za coś takiego to kpina moim zdaniem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...