Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:P.Y.S.K.A.T.Y (MLW)
Wiek:20
Doświadczenie (w byciu adminem):Byłem raz adminem i dawałem radę
Znajomość AMXX (W skali 1-10):5
Staż w CS-sie:8 lat
Steam / NonSteam:STEAM
Dlaczego Ty:Dlatego żeby niwelować odpały na serwerze i umilić grę innym graczom wystarczający powód
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:na pewno jakieś 2h
Kontakt:STEAM/FORUM
Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/P.Y.S.K.A.T.Y (MLW)/80.72.43.106:27027/

Zapraszam do dyskusji Piąteczka  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po pierwsze to nick jest kojarzony. Patrząc na GT, to raz grasz mniej, a raz więcej, wiadomo ile czasu masz tyle akurat grasz... Myślę, że przez ten czas na pewno coś byś mógł pomóc pozostałym adminom. Skoro byłeś już adminem, to pewnie Cię pamiętają Ci starsi stażem admini, więc to dla Ciebie plus. Na mikro się udzielasz, nie raz w sumie niepotrzebnie. Jak zawsze podkreślam szansa należy się każdemu, więc powodzenia. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lubie Cię :) jesteś swojego rodzaju "ozdobą" tego serwera, poprawiasz mi humor, ale z kulturą na początku bywało różnie, teraz co prawda widać poprawę, admin musi być opanowany i nie pyskaty ;) 

Mimo wszystko na nie, piąteczka i do zobaczenia na serwie. 

 

 

Edytowane przez PampasowieC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Samo to, że mam zmutowanego Ciebie zanim zostałem adminem świadczy o tym, że kulturą nie grzeszysz i dziękuj, że tak się stało, bo w obecnej chwili wyłapywałbyś bany za swój język w stosunku do mnie.

Cwaniactwo, buractwo i ból du*y, że ktoś gra lepiej.

Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety muszę się zgodzić z resztą.Większość Cię lubi i jakoś Cię znosi :D Jesteś wesoły, komunikatywny ale z kulturą leżysz  :D Wiemy, że nick zobowiązuje no ale co za dużo to jednak niezdrowo :P Tak więc sporo pracy przed Tobą nad sobą samym i zapraszamy z podaniem za jakiś czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...