Skocz do zawartości
SadoS

 zamknięty Nowy cod - bugi i propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

kolejna rzecz która zauważyłem jest to gdy zdobędziesz perk księga wiedzy i go wyrzucisz twoje statystyki spadają np zdrowie moje ze 125 na 90 .. 

Edytowane przez SzyjKaa
od momentu zdobycia perku nawet po wyrzuceniu nie wracaja statystyki .. trzeba od nowa wejsc na serwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Wiele itemów nie działa głównie rzadkie i legendarne

2. Moim zdaniem błędem jest to, że nie ma kevlarów dzięki czemu wiele broni jest zbyt op

3. Klasa rasher zadaje taki damage, że nie ważne jaki masz level czy 5 czy 70 bardzo często pada sie na hit'a

4. Mapy często się nie zmieniają. Po wpisaniu "rtv" wyskakuje komunikat o tym,że nie ma limitu czasu, albo na koniec mapy zanim się załaduje kolejna czeka sie długi czas

5. Zakładanie klanów praktycznie nie ma sensu 

a) Bonusy są bardzo słabe, a ulepszenia nie kosztują aż tak mało

b) Ranking klanów nie działa prawidłowo

6. Ogólny balans klas

Edytowane przez Wierzboch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 24.11.2019 o 16:13, Wierzboch napisał:

1. Wiele itemów nie działa głównie rzadkie i legendarne

2. Moim zdaniem błędem jest to, że nie ma kevlarów dzięki czemu wiele broni jest zbyt op

3. Klasa rasher zadaje taki damage, że nie ważne jaki masz level czy 5 czy 70 bardzo często pada sie na hit'a

4. Mapy często się nie zmieniają. Po wpisaniu "rtv" wyskakuje komunikat o tym,że nie ma limitu czasu, albo na koniec mapy zanim się załaduje kolejna czeka sie długi czas

5. Zakładanie klanów praktycznie nie ma sensu 

a) Bonusy są bardzo słabe, a ulepszenia nie kosztują aż tak mało

b) Ranking klanów nie działa prawidłowo

6. Ogólny balans klas

Musisz wszystko porozwijać to co napisałeś. Zwłaszcza punkt 1 i ranking klanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


siema . bugi caly czas az nawet do przesady,  jedyne co sie polepszy to tylko jak jakis admin wbije i zmieni mape bez glosowania . wtedy pare nastepnych votemap normalnie dzialaja . ( ale tylk odo czasu, jakies 2- 3 mapy i bugi powracaja ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jak kupujemy itemy z rynku dostajemy inny tak samo przy dawaniu komus itemu dostaje do tej samej broni ale inny skin. Jak wpłacamy do klanów pieniądze np. ja miałem sytuacje wpłaciłem 200k inny gracz 100k i było 30k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie śmieszna sprawa, bo gdy po założeniu własnego klanu wpłaciłem na jego konto $1000 a następnie chciałem zmienić jego nazwę, to wyskakiwał mi komunikat o treści 'Niewystarczająca liczba(?) środków'

A druga kwestia to to, że nie działa perk o nazwie 'buty skoczka' tj. nie daje nam dodatkowych skoków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zbugowane jest otrzymywanie dodatkowych punktów hp za fraga mając VIPa oraz przykładowo Zaawansowanego Szeregowca. Działa to w taki sposób, że owa klasa dodaje nam +5 hp za fraga, a ranga VIP sama w sobie +15, więc teoretycznie powinno się sumować, jednak tak nie jest i zamiast otrzymywać +20 hp za fraga otrzymujemy +5 (od klasy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Connecting to 80.72.40.110:27008...
Sorry, no-steam p48 clients are not allowed on this server

 

przez 5 minut wyskakiwał mi taki komunikat jak chciałem wbić na serwer potem się połączyłem

PS. komunikat pokazuje mi się po zmianie sieci z połączonym serwerem :/

Edytowane przez kitmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czołgista jest za mocną klasą, taki Cybersuit nie ma podejścia do niego mając gorsze (chociażby) statystyki niż jakakolwiek normalna klasa, już nie mówiąc tutaj o bezsensownej niewidce i grawitce mając jedynie kałacha..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


czolgista ciagle przeladowuje scuta z perku 

( mam edytowac posty czy wypisywac jeden po 2 ? )

 

miejsce na sygnety sie buguje mam 1/2 sygnety i nie moge kupic 2 bo nie mam miejsca ( musi byc jeden wolny slot ? ) wczesniej mi jeden sygnet zduplowalo to go wyrzucilem 

 

sprawdzanie gracz jest tez zbugowane pokazuje nasz nick 

Edytowane przez kitmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zgłaszam osłabienie "obrońca" 

170 hp i do tego 40 wytrzymałości to jak dla mnie za dużo 3 strzały z awp na 40+ lvl 

na 1lvl 2 strzały

pisząc to mam snajpera na 50 lvl z sygnetem na inte 17 

więc trochę jest to z ope jak dla mnie

obniżcie bazowe statystki  o 20

Edytowane przez mamihuana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chciałbym zgłosić propozycję dotyczącej rakiet. 

Wprowadźcie dodatkowy punkt do regulaminu "rakiety dozwolone po 10s po rozpoczęciu rundy (ban 5-10min)". Jest to przydatne zwłaszcza na małych mapach, co więcej sprawi to, że rozgrywka stanie się bardziej przyjemniejsza. Biorąc pod uwagę fakt, że gra sporo Cybersuitów i wsparć rakietniczych.  

 

 

Perk Wszechwidzący nie działa.

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


/ks nie działa

Wsparcie rakietnicze nie dostaje granata - niby dostaje ale jednak nie

Hosty da sie wciąż zabić to jest niezamierzone

Edytowane przez Adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każda klasa zatruwa, dzieje się to dosyć często. Do tego trzeba wliczyć jeszcze "ogłupienie" postaci, bo gdy zostajemy zatruci to postać zostaje wybita w górę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


  • Perk "podrecznik szpiega" nie działa jak należy. Grając saperem (możliwe że ten sam problem występuje również w przypadku innych postaci) zauważyłem, że nie otrzymujemy co rundę granatu który powinniśmy dostać.
  • Perk "buty skoczka" (chyba dobry wskazałem) nie działa tj. nie dodaje nam dodatkowych skoków.

no i pytanie, czy opiekun ma zamiar wprowadzić na serwer jakieś nowe klasy, bądź zająć się ulepszeniem obecnych (mowa tu o klasach darmowych), ponieważ tak naprawdę tylko paroma z nich da się sensownie grać. Zauważyłem, że poza Elektrykiem i paroma innymi klasami żadna inna nie jest przez graczy ogrywana, co już chyba o czymś świadczy biorąc pod uwagę spektrum dostępnych darmowych klas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...