Skocz do zawartości
Born

 zaakceptowane Podanie v2 by B2K

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: B2K / Cezar
Wiek: zbliża się 19
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: kiedyś pełniłem podstawowe funkcje przez krótki czas, wszystkiego można się nauczyć
Posiadasz mikrofon?: Owszem, posiadam (dwóch gala kmwtw)
Dlaczego właśnie Ty?: Jestem osobą obiektywną i konsekwentną, nie posiadam obecnie żadnej rangi i dysponuję sporą ilością wolnego czasu, więc mogę skupić się obecnie w 100% na ts'ie. Do wszystkiego posiadam jakiś tam dystans, więc rozmowa ze mną nie stanowi problemu (jak i na poważnie jak i no offence). Wyciągam swoją pomocną dłoń po raz drugi i mam nadzieję, że to też zostanie uwzględnione. Na sam koniec dodam, że nigdy nie owijam w bawełnę i otwarcie mówię, jaka jest obecnie sytuacja, przy czym nie trzymam żadnej strony(choć już o tym wspomniałem na samym początku xd). No i wiadomka będę schodził na HelpDesk. 
Staż na sieci: jakiś już posiadam
Co wprowadzisz na naszego Ts?: Nie jestem kreatywny, więc nic nie wprowadzę tak jak każdy, jedynie oferuję pomoc w "porządkach" i eventach.
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): 2x za kulturę, stare dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W tej rekrutacji są naprawdę mocni kandydaci, a jednym z nich jesteś Ty:D 

Współpracowało mi się z Tobą bardzo dobrze w moderacji, nie posiadasz żadnej rangi, widuję Cię na ts3 dość często, kultura na wysokim poziomie, mega dojrzała i ogarnięta osoba, masz mój głos, 

Wszystkiego dobrego życzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jesteś z nami już dosyć długo, byłeś modkiem forum i w sumie nigdy z Tobą nie było jakiejś lipy. Ogólnie od nowego modka TS3 oczekiwałbym aby przywrócił eventy typu Idol itd. - ogólnie masz mój głos i jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...