Skocz do zawartości
senor

 odrzucone A czemu nie, podanie na moda ts3.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: senor
Wiek: 21
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Byłem już moderatorem więc spore.
Posiadasz mikrofon?: Posiadam.
Dlaczego własnie Ty?: Konkurencja jest duża, jednak chciałbym aby Master i reszta modów dała mi ponownie szansę na tym stanowisku. Czuje, że nie wykorzystałem swojego pełnego potencjału na moderatorze ts3, dlatego piszę tę podanie. Ponad to bardzo często oraz bardzo długo jestem na naszym tsie, więc smiało mogę pomagać jeśli ktoś będzie tego ode mnie wymagać.
Staż na sieci: Prawie 5 lat.
Co wprowadzisz na naszego Ts? Tak naprawdę to nic nie trzeba wprowadzać, wystarczy pilnować porządku, rozwiązywać problemy i nadawać rangi/kanały dla użytkowników naszego ts'a.
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): 2 albo 3 lata temu za kulturę. W tym roku jak i poprzednim nie dostałem żadnego bana.

#PozostaliKandydaciOkazaliSieLepsiZapraszamPrzyKolejnejRekrutacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


+Wiek,
+Doświadczenie,
+Staż, bardzo długi, co przekłada się na bardzo duży "+",
+Postarałeś się przy napisaniu podania, co poniektórzy składają żeby złożyć, nic więcej.

Jestem na TAK, im więcej moderatorów tym więcej osób będzie w stanie pomóc jak i mniej będzie osób wk***********h na ts3 i wchodzących tylko po to żeby sobie poprzeszkadzać, pokrzyczeć etc.
Bywałem na ts3 i już parę sytuacji takowych było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...