Skocz do zawartości
pemeq

 zamknięty Skarga na admina

Rekomendowane odpowiedzi

Zgłaszam skargę na admina DzikuXD za niesłuszne zbanowanie mnie za to że niby "ukradłem " Mu perk chodź był sierodek rundy i dałem wymianę i zaakceptował 

Po drugie jest dodane na serwer możliwość zablokowania wymieniania się perkami więc nie wiem o co chodzi 

Po trzecie niby pisał na czacie a mi się nic nie wyswietlało 

 

 

Więc pozdrawiam tego admina serdecznie 

 

Emulsion ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Opowiem wam jak było koleś bez żadnej wiadomości wysłał mi wymianę perka a ja akurat zmianialem broń która jest pod 1 kilku krotnie dostał informację o oddanie parku i ostrzeżenia mimo to olał temat pisałem 4rundy na@@

Edytowane przez DzikuXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


10 godzin temu, DzikuXD napisał:

Opowiem wam jak było koleś bez żadnej wiadomości wysłał mi wymianę perka a ja akurat zmianialem broń która jest pod 1 kilku krotnie dostał informację o oddanie parku i ostrzeżenia mimo to olał temat pisałem 4rundy na@@

Po pierwsze nie była to początek rundy  

Po drugie nic mi się nie wyświetliło że pisałeś więc sorry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3 godziny temu, DzikuXD napisał:

Czytaniem z zrozumieniem 0pk gdzie napisałem początek rundy? Po za tym zawsze będę za takie coś banowal bo to strasznie psuje rozgrywkę i nie podam z nicku ale kilku adminowi się zmna zgadza

 

W takim razie podaj mi punkt w regulaminie serwera gdzie piszę, że za takie coś BANUJEMY?

@Vix33nek! twój admin rób z nim co uważasz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...