Skocz do zawartości
Rekuseq

 zaakceptowane [Moderator] Rekuseq v4

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania:

-Staż na forum dłuższy niż 6 miesięcy; Niedługo 2 lata

-Minimum 400 sensownych postów; Przy tym podaniu już są :D 

-Cierpliwość, dojrzałość, wytrwałość, oraz umiejętność współpracowania w grupie; Jak najbardziej.

-Ortografia, interpunkcja, oraz zasady języka polskiego na poziomie bardzo dobrym; Myślę że tak.

-Brak aktywnych warnów na swoim koncie; brak 

 

Imię: Marcin
Wiek: 16
Czas spędzony na forum: 15d 12h 8m 46s (na dzień dzisiejszy)
Doświadczenie w moderowaniu: Średnie, ale myślę, że sobie poradzę.
Czy obsługiwałeś wcześniej Panel Moderatora?: Tak, 1 raz
Czy miałeś jakieś ostrzeżenia na forum?: Nie
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Przed i po szkole, jak przeglądam internet. Plus wieczorami jak siedzę przy komputerze to forum jest w tle odpalone i co jakiś czas zaglądam. Nie umiem więc podać dokładnie ile czasu (ile h/minut), ale myślę, że nie za mało.
Dlaczego Ty(rozbudowana wypowiedź)?: Już czwartą rekrutację staram się o ową posadę i myślę, że pokazałem już, że mi na niej zależy. Chciałbym móc w końcu dołączyć do grupy moderatorów na forum. Myślę, że poradzę sobie jako Moderator Forum, ponieważ jestem osobą, która zachowuję bezstronność, co według mnie jest dość ważne. Ze swoich obowiązków wywiązywałem się, chyba dobrze i dodatkowo obecnie nie mam żadnych rang, więc mógłbym się skupić na jednej posadzie, czyli owym Moderatorze bez zaniedbania innej ważnej rangi. Na forum nie byłem w żaden sposób karany - nie dostawałem ostrzeżeń. Przez długi staż na forum, regulaminy forum, serwerów czy ts'a są mi znane w całkiem dobrym stopniu. Jedynym moim minusem jest aktywność na forum - nawet nie dawno rezygnowałem z powodu braku czasu - ale kilka dni po rezygnacji mój czas wolny się powiększył i na pewno poprawię aktywność. Podsumowując, jestem osobą cierpliwą, bezstronna oraz wykonuję powierzone mi zadania. W trudnych sytuacjach nie wybucham agresją, tylko w normalnych warunkach dochodzę do porozumienia. Myślę, że są to cechy, które Moderator powinien posiadać. Jeśli dostanę szansę, na pewno jej nie zmarnuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W końcu ktoś, komu zależy na tej randze, na tak

+ staż

+ POSTY

+/- wiek

+ wypowiedź

+ Brak funkcyjnej rangi, myślę, że znajdziesz czas na pilnowanie forum ;)

+ Jakieś doswiadczenie

Jakbyś był ostatnio bardziej aktywny, ale wiadomo, brak rang, brak wiekszej aktywności, miałbyś więcej, ale powodzenia :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na nie

Nie widać Cię ostatnio na forum; to mój jedyny argument ponieważ do samego podania które jest starannie napisane oraz samej Twojej osoby nie można się do niczego przyczepić choć jak dla mnie jesteś troszeczkę anonimowy.

Mimo wszystko powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niedawno zrezygnowałeś z rangi, więc powinieneś na razie się "ustabilizować". Aktywność też mógłbyś zwiększyć, niestety i tu jestem na nie.

Edytowane przez B2K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niedawno co wrociłeś, Twoja aktywność wzrosła razem z otwarciem rekrutacji, czemu Cię nie było widać gdy była zamknięta? Poza tym nie wiem czy byś nie zrezygnował po tygodniu. Na ten czas, na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po powrocie, trzeba sobie ponownie zapracować, sam kiedyś tego bardzo uważnie przestrzegałem, będąc Super Moderatorem. Aktywność, jest bardzo ważna, nie chodzi o bezsensowne wypowiadanie się w postach, ale o braniu czynnego udziału w życiu forum. Jestem na nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aktywność faktycznie wzrosła z czasem otwarcia rekrutacji, ale nie zawsze jest ona najważniejsza. Nie było z Tobą żadnych problemów za czasów kiedy byłeś opiekunem awp, wywiązywałeś się ze swoich obowiązków bardzo dobrze i liczę, że tak samo będziesz się wywiązywał z obowiązków moderatora. Można obdarzyć Cię zaufaniem - nie tylko ja się o tym przekonałem, ale i osoby,  które były za Twoim awansem jeżeli chodzi o range Opiekuna.  Dostajesz ode mnie szansę i mam nadzieję, że nie zawiedziesz nasz wszystkich. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...