Skocz do zawartości
Gunia

 zaakceptowane Pani Redaktor? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Agnieszka
Wiek: 25
Staż na forum: Według rejestracji to 5 lat wybiło 14 Października, ale gdzieś tak od ponad roku udzielam się dopiero "konkretnie".
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Nigdy nigdzie nie miałam okazji zajmować się redakcją, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. 
Znajomość zasad pisowni ortograficznej, stylistyki, gramatyki [x/10]: Myślę, że mocną 8 mogę sobie przypisać.
Ilość wolnego czasu na pełnienie funkcji Redaktorskiej: 1-2h
Napisz coś o sobie: Hejo! Jak już wspomniałam wyżej na imię mam Agnieszka, niedawno skończyłam 25lat. Na co dzień pracuję w sklepie, więc jakby ktoś potrzebował kilo jabłek czy coś, to zapraszam. Jestem osobą która z reguły mówi to co myśli, nie lubiącą poświęcać komuś całego dnia, miłą nie dla wszystkich, przy tym z dość dużym poczuciem humoru. 
Przykładowy wywiad (najważniejszy podpunkt, musi być napisany wedle stylistyki, gramatyki, ortografii na najwyższym poziomie): 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla Guni zawsze na tak , potrafi nawet sobie na tyle żartować , że mnie zabija i mówi , że to normalne :D haha 

Wiek +++

Uroda + :DDDDDD (lopez mi wysłał zdjęcie jak coś :D )

Staż ++

Ortografia +++

Jednym słowem , YES +++++++++ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak

Sprawiasz wrażenie osoby, która jest bardzo dobrym kandydatem na to stanowisko. Jesteś dla wszystkich miła, masz chęci do tego przyda się kolejna para rączek do redakcji :)

Powodzenia, liczę na jakieś ciekawe artykuły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zaakceptowanie tego podania to była tylko formalność. Chciałem to zrobić zaraz po publikacji ale stwierdziłem, że warto będzie zobaczyć te wszystkie pozytywne opinie I nie pomyliłem się! Swoją drogą nie wiem kto Cie namówił do złożenia podania - ale dobry gość z niego :P

@Gunia witaj w załodze! :D

Edytowane przez Max Bugs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...