Skocz do zawartości
Nodi

 zaakceptowane Podanie Nodi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Nodi
Wiek: 21
Doświadczenie (w byciu adminem): Były admin/opiekun serwera.Myślę że dość dobre.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8
Staż w CS-sie: Bardzo długi nie pamiętam dokładnie ale 9/10 lat.
Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty: Ponieważ każda para rąk się przyda. Dogaduje się z graczami, lubię się pośmiać, chcę też aby na serwerze panował spokój i miła atmosfera, bywa czas , że potrzebny jest admin a go brakuje na serwerze.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Różnie zależy ile czasu mam wolnego , staram się jak najwięcej ;) .
Kontakt: Steam
Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Nodi/80.72.43.106:27022/

GT nadrobie przez 3,4 dni  nabiłem 22 godz.  więc nic dodawać chyba nie muszę ;) . 

@elo elo 350 Nie miałem wyjebane tylko miałem gorszy okres i brak czasu , co spowodowało że nie miałem czasu na grę.

 
 
 
 
Edytowane przez Nodi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawa wygląda tak:

Nabijasz gt, jest git, nie nabijasz gt, jest lipa

Jeśli zrobisz tak, jak ostatnio, czyli wyebane w coda i nie granie przez 4 miesiące, to wielki - mam nadzieję, że tak nie będzie

Ogółem na tak, tylko nie zwal tego, pozdrawiam :D

@Nodi Rozumiem, było zrezygnować ;p

 

Edytowane przez elo elo 350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spodziewałem się, że w końcu napiszesz podanie. Gt takie sobie bo grasz od 4 dni, jednak wiem, że nadrobienie gt to u Ciebie żaden problem. Byłeś adminen i op 400, masz doświadczenie, skoro chęci też są to czemu nie.  Ogólnie wymagania spełniasz, a gt jak wspomniałem do nadrobienia. Jestem na tak. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No ja to nie wiem , jak będzie tak jak ostatnio to lipa , ale jeśli zostajesz z nami dość długo to będzie git , 

+ wiek , ach młody łepek :D

+ doświadczenie "szerokie"

+ gt "git"

-   no nawet jeśli nie to nadrobisz

+ steam

+ byłeś już tu wielokrotnie adminem to czemu by nie

+ Amxx 

+ nie konfikltowy 

+ bez problemów

Jestem na tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...