Skocz do zawartości
LuiGGGG

Kolejny Ban za darmo :)

Rekomendowane odpowiedzi

Elo,

 

Dzisiaj znowu dostałem bana od wielce cudownego Admina Roy/Keane. Proszę mnie uświadomić na jakiej podstawie. 

 

Jest mapa cs_wiocha, gram zeusem, biega seba vhs, kazdy raszuje siebie nawzajem, a rundy trwają po 15 sekund. W pewnym momencie chyba musiałem zabić biednego pana admina bo dostałem bana za "pioruny przed 7 sekunda". Słucham co? Mam umiejętności klasy, po 3 sekundach od rozpoczęcia rundy jest 3 kolesi na respie, ale nie możesz użyć tego za co zapłaciłeś tak? 

 

Przede wszystkim zerknijmy kolejny raz do naszego kluczowego regulaminu. 

12. Nie strzelamy z bfg, błyskawic, rakiet, airstrike, predator missle, awp, scout na resp wroga na mapach de_eldorado, de_rats_1337,  cs_max, de_dust2002 oraz cs_estate,        de_alexandra  przez pierwsze 7 sekund rundy. (Ban 30min)

 

Czy w tym punkcie wymieniona jest mapa cs_wiocha? Nie wydaje mi się. Czy ten punkt odnosi się do każdej mapy? Nie wydaje mi się. Czy jakikolwiek punkt regulaminu zakazuje używania błyskawic przed 7 sekundą z wyjątkiem map określonych w punkcie 12? Nie wydaje mi się. 

 

Dla mnie to jest śmieszne, że tacy ludzie są odpowiedzialni za porządek na serwerze. Po ostatniej sytuacji kiedy dostałem unbana cudowny pan roy groził mi w grze że i tak prędzej czy później tego bana dostane. 

 

Czekam na jakieś sensowne argumenty. 


Pozdrawiam :))

 

 

pies.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czlowieku jesteś śmieszny według mnie. Zakaz użwania piorunów/rakiet jest dlatego, że np. Wychodzisz z respa kierujesz się na prawo i używasz pioruna, który zabija gracza, który nie zdążył nawet się ruszyć z miejsca, a zapewne tak było w tym przypadku. @Roy Keane


13.  Nie używamy rakiet, granatów, błyskawic na respawn wroga przed 7 sekundami na mapach typu "mała mapa"

ps. To nie ten dział :)

Edytowane przez A3ro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


HAhahaha,

 

13.1  Nie używamy rakiet, granatów, błyskawic na respawn wroga przed 7 sekundami na mapach typu "mała mapa", zakaz nie obowiązuje raszowania.

 

?? 

 

Bo na bank jak po banie czytałem regulamin to tam tego nie było. Jak to mówisz drogi Ałero nie wyszedłem i nie waliłem błyskawic w prawo tylko zraszowałem resp i walnąłem piorun w kolesia 3 m przede mną :) "Zakaz nie obowiązuje raszowania" 

 

Gdzie złamałem regulamin czekam na odpowiedź. Prove me wrong że nie dostałem niesłusznego bana kolejny raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gosciu, uzyles pioruna przed 7 s. to jest ban. ratuje cie jedynie to jesli bys byl na respie wroga podczas uzywania. jesli tak bylo ban niesłuszny, jesli nie, ban prawilny.
 

pozdro ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@Roy Keane mogę cię prosić o dowody w postaci hltv ? :)

@aureox @Max Bugs proszę o przeniesienie tematu do dział skarg/problemów 

Edit. Proszę bardzo hltv odnosnie skargi https://www99.zippyshare.com/v/drTgnpZG/file.html . Pierwszego bana dostal na 5 min tylko na nagraniu 7.40 cos takiego. 2 bana za obraze 5 min po tym zdarzeniu 
słowa @Roy Keane myślę. że sprawa jasna. Temat do Zamknięcia

Edytowane przez No Pr0blem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...