Skocz do zawartości
No Pr0blem

 zamknięty Odwołanie od ostrzeżenia

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 20:30
Nick gracza: Bezzi
Dowody: 


Świadkowie:
Uzasadnienie: poprawiłem tylko temat, takie tematy się zamyka jeśli gracz nie edytuje tematu. A zostałem potraktowany ostrzeżeniem za spam.

 

Edit. Sam tak robiłeś a teraz próbujesz kogoś pouczać? Ile razy mi tak zrobiłeś jak byłem tylko ubt? Weź ogarnij się troszkę. To w takim razie po co mamy takie możliwości? Proszę wyjaśnij mi to.

Bezzi cytuję "nikt poza administracją nie ma prawa ingerować" a delikatnie niżej moderacja lub administracja. To jak w końcu jest??

 

@~Czarna~ a kolega nie może sam odpisać na moje poniższe wiadomości, tylko standardowo potrzebuje twojego wsparcia? Haha śmiechu warte a ostrzeżenia nie będę odrabiać bo na nie nie zasłużyłem  :)

Pani sędzio przepraszam, że w swoim dziale coś robię 

Edytowane przez No Pr0blem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra bo się zaczyna zbędna dyskusja. Po to macie takie możliwości, żeby zamykać coś co zamknięte nie jest. Administracja ( nie myl z Administracją z serwerów xD)  nie jest niżej a moderatorzy właśnie od tego są. Przypominam, że jesteś TYLKO Opiekunem UBT, nie administratorem, moderacją, s@ czy kimś komu takie rzeczy wolno robić ;) A wracając do tematu ze skargi to na chłopski rozum szablon @Cocona_! był tak samo dobry jak jak Twój. Bo skoro demko nie działało to nie można było uznać czy gracz jest spalony. A skoro ktoś nie jest spalony to również można uznać, że jest czysty ;)  Zapraszamy do odrobienia ostrzeżenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...