Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 17:43-18:28 05.12.2019
Nick gracza:  @Sevi aka ProBot
Dowody:  https://www8.zippyshare.com/v/VoBWgIYY/file.html     

Świadkowie:-
Uzasadnienie: *Tobi1akQ - 77.112.77.127 ma bana, ten post powstał po jego zbanowaniu (wtedy zbierałem filmy) więc 2 moje dema można  otworzyć jako audiobook :v*

W pierwszych kilku minutach napisałem do @Sevi aka ProBot1 że Tobi1akQ - 77.112.77.127 coś ma później potwierdziłem i napisałem wiadomośc na którą odparł, żę czysty nie byłeś w tym specie i kłócisz się z innym graczem.

Zbanowanie gościa gdzie w pierwszych minutach dusta widać aima, a później przeskoki zajęło ci 2mapy

Dziś na u@ napisałęm ci ,,admin nie zapędzaj się`` (coś takiego) to dostałem 2 wiadomości Lucky? i ?, ta wiadomość miała zwrócić twoją uwagę na słowa

Czemu są 2 konta?

542858441_2019-12-05(1).thumb.png.5dcd96297c29becbf1278fa4e08496f8.png

 

Edytowane przez LuckyLoser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja może na ten temat się wypowiem . jeżeli mówisz że nie bylem na specie to się mylisz bylem przeglądałem i nic nie widziałem siedziałem przez 5 rund napisały mi 2 osób napisały na u@ to wszedłem z drugim adminem "miłypan" przeglądaliśmy i grał jak bot dopiero pod koniec dusta osoba o nicku braga napisał ze ma aima więc napisałem że czysty ale dla pewności wszedłem  i sprawdziłem jeszcze raz i miał jedną taka akcje ale za jedna nie mg wiec czekałem na 2 mapę na 2 mapie dostał bana bo miał jeszcze 2 akcje takie że mu latał ten celownik wiec dałem mu bana i nie każdy jest idealny więc mogę się też pomylić to wszystko z mojej wypowiedzi  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolego o czym ty tu piszesz rowniez bylem swiadkiem tej sytuacji i widzailem co sie dzialo siedzielismy razem z Sevim na spec i uwaznie wpatrywalismy sie w gre tego gracza mial tylko jedna taka akcje na poczatku ale za jedna akcje nie moglismy nic zrobic przez nastepne 5 rund tamten gracz gral jak bot i postanowilismy zostac i poczekac  na nastepna mape i sie bardziej przyjrzec i na nastepnej mapie bylismy w 100% pewni ze gracz uzywa wspomagaczy i zostal ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


http://d1.hltv.org.pl/srv41452/HLTV-1912051743-de_dust2_csgo.dem.zip

hltv z tej mapy (dust)

@MilyPan

@Sevi aka ProBot1

udowodnijta

sevi w +/- 18minucie wszedł na speca

po rozgrzewce ci napisałem na u@ to odparłeś że czysty 

braga gdzieś 16 minuta chyba wbił

panie a ciebie to wg na serwie nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oglądałem demko, admin był na spec'u, ale zawsze admin może się pomylić w ocenie gracza - chociaż było widać jak ten celownik się trzęsie, widzę że gracz dostał bana, więc nie ma co dalej drążyć tematu.

@VisTeR.' Sam zdecyduj o adminie :) 

Temat zamykam ;) 

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...