Skocz do zawartości
SQNFUN

 zamknięty Odwołanie od ostrzeżenia dodanego w temacie konkursu wierszyk, poezja itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem ostrzeżenie za skomentowanie pracy Freez'a. Według regulaminu tematu niema nigdzie napisane, że jest zakaż komentowania prac dodanych przez użytkowników.
Jedyne co można podciągnąć pod to ostrzeżenie jest wzmianka, że "tylko komentarze z pracami konkursowymi są mile widziane" ale nie jest tutaj w żaden sposób zabronione komentowanie prac dodanych przez innych, a tym bardziej formułka 'mile widziane' do niczego nie zobowiązuje.
Mój komentarz nie był żadnym spamem i jak najbardziej dotyczył tematu dlatego oczekuje zdjęcia tego ostrzeżenia. 
Super moderatorze @aureox zapraszam do tematu.

p.s dobrze że mi się przypomniało - jak już przyznana zostanie mi racja, co jest raczej oczywiste to przy usuwaniu warna pamiętajcie o usunięciu go kompletnie z mojego profilu, a nie dodaniu "-1". 

6a3d122a1719c.jpg

Edytowane przez SQNFUN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zakaz wypowiadania się nie na temat. Komentarz tyczy wiersza dodanego w temacie, nie ma zakazu komentowania, komentarz chcąc nie chcąc tyczy wiersza w temacie więc nadal tematu się tyczy.  @SQNFUN zabieram ;_;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie rozumiem dlaczego  h@ wtrąca  się w odwołanie od Warna od mojego moderatora - proszę zająć się swoimi sprawami. 

Jeżeli chodzi o moje zdanie to ten punkt w regulaminie został źle sprecyzowany, w skutek czego squn mógł pozwolić sobie na taki post, niemniej jednak myślę, że większość osób zrozumiało ten punkt i wiedzieli co ekipa z redakcji ma na myśli. "Prace konkursowe tylko są mile widziane" - czyli każda inna praca, która nie jest wierszykiem/ zgłoszeniem konkursowym będzie nagradzana ostrzeżeniem.  @Gunia @Max Bugs nie można mieć do was pretensji, ale moja prośba jest taka  żebyście następnym razem jasno i wyraźnie sprecyzowali punkt w regulaminie, aby po prostu uniknąć takich sytuacji. 

Słowa "mile widziane" nie są żadną oznaką zakazu, dlatego też ostrzeżenia nie będzie. 

@SQNFUN Ty świętoszek też nie jesteś, lubisz kontrowersje i często szukasz problemu w niczym.  Następnym razem temat zostanie z góry zamknięty i nie będę się bawił w żadne wyjaśnienia, bo Twoje wczorajsze zachowanie w stosunku do mojej osoby było żałosne, na poziomie 13 latka. Człowieku są święta i każdy ma swoje obowiązki. Ja nie będę biegał na forum na Twoje zawołanie, zgrywaj sobie cwaniaka dalej. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...