Skocz do zawartości
Clueey

Wywiad z członkiem UBTeam - WaRninG1

Rekomendowane odpowiedzi

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

xd.thumb.png.04118c59ab24eb84e7dc059f0c779968.png

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

Witajcie! W dzisiejszym wywiadzie chciałabym troszkę bardziej przybliżyć Wam wizerunek osoby, która na Naszym forum posiada rangę UBTeam. @WaRninG1 sam zgłosił się do tego wywiadu w związku z czym postanowiłam przeprowadzić z nim dłuższą "rozmowę".

Zachęcam do przeczytania!

Clueey - redaktor
WaRninG1 - respondent

KqtXLIY.png.023bea70848b9399a3a1266b086a6570.png.689672ac5b80cac9d4db58d111aab35a.png

Witaj! Bardzo mi miło, że postanowiłeś sam zgłosić się do tego wywiadu. :) Mimo tego, że w lipcu był już z Tobą wywiad, to proszę powiedz coś o sobie dla osób, które jeszcze Cię nie kojarzą. 

Hejka. Jestem Mateusz, mam 16 lat i mieszkam w małej miejscowości na Mazowszu o nazwie Baczki. Interesuję się sportem oraz muzyką.

Bardzo ładne imię. Masz 16 lat, czyli z pewnością chodzisz jeszcze do szkoły. Pochwal się do jakiej szkoły uczęszczasz oraz na jakim jesteś kierunku?

Dziękuję. Uczęszczam do 1 klasy szkoły branżowej, na kierunek mechanik samochodowy.

Uuu, kiedyś też myślałam nad tym kierunkiem. Niedawno stawałeś przed wyborem szkoły oraz jej profilu. Jesteś zadowolony ze szkoły, którą wybrałeś?

Oczywiście, że tak. Była to trudna decyzja z tego powodu, że miałem do wyboru dwie fajne szkoły, ale w tej jest mi dobrze, mam fajnych przyjaciół, poznałem dziewczynę dzięki tej szkole, więc nie jest najgorzej. :)

Całkiem ciekawie. Może powiedz Nam coś o swoim mieście, czy jest tam coś co warto zobaczyć?

W mojej miejscowości niekoniecznie, ale niedaleko jest Warszawa, a to wielkie miasto z fajnymi możliwościami pobytu, aczkolwiek jestem w niej raz na miesiąc, ponieważ muszę i tak trochę do niej dojeżdżać, ponad 70 km, niby nie dużo, ale moi rodzicie codziennie pracują, więc nie mam możliwości dojeżdżania tam na co dzień.

To prawda, byłam tam raz i naprawdę jest tam ogrom atrakcji. :) Chciałbyś przeprowadzić się kiedyś do Warszawy lub do innego miasta? 

Raczej nie, przyzwyczaiłem się do ciszy, której doświadczam w mojej miejscowości, a w Warszawie w sumie chyba nie można nawet spać w nocy jak jeżdżą co chwilę samochody. Co do innych miast to raczej też nie.

Moim zdaniem kwestia przyzwyczajenia. Na początku pisałeś, że interesujesz się sportem i muzyką. Co do sportu, kręci Cię jakaś konkretna dyscyplina?

No może i tak. Tak uwielbiam grać w siatkówkę, gram w klubie siatkarskim, więc kręci mnie to.

Bardzo fajnie. Powiedz więc w jaki sposób interesujesz się muzyką, śpiewasz bądź grasz na czymś?

Lubię śpiewać, jak i grać, ale myślę, że częściej robię to pierwsze, śpiewam na akademiach szkolnych, ale tylko w grupie, w solowych partiach za bardzo się stresuję i mam problemy z poprawnym śpiewem. Nigdy nie śpiewałem solo i raczej nie będę.
 
Stres tak czy siak się pojawia czy solo czy w grupie, to normalne. W jaki sposób spędzasz czas wolny?

No to akurat prawda. Różnie, albo gram, albo spędzam czas na forum. Rzadko mam czas wolny, cały czas muszę opiekować się chorą babcią, a rodzice w pracy, więc muszę pomagać.

Czyli w sumie nieciekawie. Pytanie trochę z innej beczki - gdzie widzisz siebie za 10-15 lat? Masz już jakieś plany czy raczej wolisz póki co o tym nie myśleć? 

Wiesz co na tą chwilę nie myślę o tym co będzie za jakiś czas, w końcu przyjdzie czas na jakieś zmiany, ale nie, nie myślę o tym.

Rozumiem. Jakich ludzi cenisz sobie w swoim życiu, a jakich omijasz szerokim łukiem?

Hmm, wiesz co cenię sobie ludzi szczerych, i takich co zawsze pomogą mi w trudnych sytuacjach, których można obdarzyć dużym zaufaniem, a omijam debili co się śmieją z czyjegoś nie szczęścia i takich co gnębią słabszych od siebie, prawda jest taka, że nie ma ludzi słabszych i lepszych, wszyscy jesteśmy tacy sami moim zdaniem.

Zgadzam się z Tobą, nie ma lepszych i gorszych. Podejmując jakiekolwiek decyzje kierujesz się sercem czy raczej rozsądkiem? Przy okazji powiedz co lub kto odgrywa najważniejszą rolę w Twoim życiu?

Oczywiście, że rozsądkiem, muszę wiedzieć jaką decyzję podejmuję zawsze jest to bardzo trudne, ale nie ma nic łatwego w życiu. Rodzina, dziewczyna. <3 

Racja. Posiadasz jakieś motto życiowe, którym chciałbyś się z Nami podzielić?

Życie jest proste. Albo masz wy*ebane, albo masz prze*ebane. <3 XD 

Hahaha, to nieźle. :D Powiedz może jakiej muzyki słuchasz? Jeśli chcesz możesz też pokazać Nam swój ulubiony utwór.

Kurdee, ulubionych mam mnóstwo, słucham rap'u, rock'a etc.

Odchodząc z lekka od życia realnego przejdźmy do wirtualnego, pochwal się jak właściwie trafiłeś na Multi-Heada?

Opowiem to jeszcze raz z miłą chęcią. Szukałem idealnego serwera w grze CS:GO, a konkretnie arenki, wszedłem właśnie w Naszą arenkę i tak mi się spodobała, że zdecydowałem się złożyć podanie na admina, następnie zacząłem wypowiadać się w postach na sieci i tak jakoś zostałem, i moja kariera z admina przeniosła się na UBT. :)

Miejmy nadzieję, że zostaniesz z Nami jeszcze na długo. :D Poznałeś tu może kogoś z kim rozmawiasz codziennie lub po prostu masz bardzo dobre relacje? 

Owszem poznałem, między innymi są to:  @MARCIN3K, @No Pr0blem, @joolz, @Clueey <3, @~Czarna~, jak kogoś ominąłem to z góry przepraszam.

O, dużo masz tych znajomych tutaj. :D Powiedz w takim razie skąd pomysł na nick WaRninG1? 

Tak naprawdę to pod*ebany z internetu, ale nie do końca, miał być WaRninG!?, ale niestety na sieci już jest użytkownik z takim nickiem, ale ten też mi się podoba. :)

Rozumiem, rozumiem. Planujesz może w przyszłości być kimś więcej na forum niż teraz?

Jakbyś czytała mi w myślach, zapomniałem wspomnieć o tym w zdaniu wyżej, planuję, ale nie tak wysoko, myślę, że dobrze bym się sprawował w roli moderatora forum, chciałbym nim zostać, staram się by ta sieć się rozwijała. :)

Życzę powodzenia w takim razie. Jak oceniasz pracę obecnej administracji forum?

Dziękuję bardzo! Hmm, no co mogę powiedzieć, fajnie chłopaki się starają co widać gołym okiem, teraz jeszcze @Malu został H@, więc bardzo fajnie rozwija się sieć w dobrą stronę!

Zgadzam się z Tobą. Przejdźmy do serii szybkich pytań. Kebab czy pizza?

Kebab <3

Dobry film czy dobra muzyka?

Dobry film

Lol czy CS:GO?

CS:GO

Rap czy Rock?

Rap

Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Zagranicą

Nasz wywiad właśnie dobiegł końca, chciałbyś kogoś pozdrowić? 

Pozdrawiam wszystkich czytających wywiad.

Ja również ich pozdrawiam, dzięki za poświęcony czas, trzymaj się!

Dziękuję również, wzajemnie!

Edytowane przez Clueey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziękuję za poświęcenie czasu na wywiad ze mną, w sumie trochę długi jest, ale fajnie się czyta drugi raz. 

Pozdrawiam miłego czytania, oraz wesołych świąt i Szczęśliwego Nowego roku XD

Z fartem.

/// @meaN wybacz jeszcze zapomniałem o Tobie XD

Edytowane przez WaRninG1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No, to jest dopiero życiówka , Polecam dla wszystkich czytających tą opowieść , ale w sumie dobrze że są redaktorzy można się coś ciekawego o innych ludziach dowiedzieć z forum niż siedzieć na cs gadać na ts3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przyznam się, że ja osobiście wolę czytać wywiady z ludźmi troszkę starszymi niż tak młodymi, aczkolwiek przeczytałam i przypomniałam sobie co nieco o Mateuszu. No i doceniam, że coś się dzieje w naszym kąciku. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość vertisek

Co będę się tutaj rozpisywać, bardzo fajny, długi i miły do czytania wywiad, oby tak dalej Oluś ❤️ pozderki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...