Skocz do zawartości
elo elo 350

 odrzucone [MODERATOR TS3] elo elo 350 po raz 2

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: elo elo 350
Wiek: Zbliża się 19, póki co 18
Doświadczenie w pełnieniu podobnej funkcji: Brak
Posiadasz mikrofon?: Oczywiście
Dlaczego własnie Ty?: Chciałbym pomóc w ogarnianiu tsa, myślę, że to nie jest jakaś trudna robota, więc myślę, że dam sobie radę.
Staż na sieci: 2 lata ponad
Co wprowadzisz na naszego Ts? Nowego sam nie wiem, można by zrobić jakiś konkursik, czy inny idol itp.
Czy byłeś banowany wcześniej na serwerze? (jeśli tak to za co): Nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na tak

+wiek

+ogarnięta mordka

+bezkonfliktowy 

+staż

+pomoc w ts

Uważam tak, aby kogoś sprowokować zawsze jest jakiś powod, też jestem taką osobą, ale mam zasade przez internet ja tego nie załatwiam i to jest sprawa do załatwienia w realu.Można podsumować, że nikt bez powodu się nie denerwuje. 

Edytowane przez CzarnyOgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic do Ciebie nie mam, ale moim zdaniem nie nadajesz się na to stanowisko. 

Strasznie łatwo Cię sprowokować, ponoszą Cię emocje, na dodatek ostatnio te Twoje  teksty na sb pokazały, że zachowujesz się czasami jak 15 latek. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie

Bierzesz rangi pod siebie, chodzi mi głównie o to, że składasz podania, po czym z buta rezygnujesz, bo Ci się nie podoba. Skoro tak wygląda sprawa to jak ktokolwiek ma obecnie dać Tobie szansę?
Poza tym moim zdaniem nie masz "chłodnej" głowy i czasem jesteś porywczy + ostatnio zachowujesz się jakbyś szukał atencji.
Bądźmy szczerzy. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmm, ogólnie uważam, że jesteś bardzo w porządku osóbką, chociaż wydaje mi się, że czasami za bardzo Cię ponosi, a ta funkcja wymaga - tak mi się bynajmniej wydaje - jakiegoś, chociaż minimalnego opanowania, ponieważ pewnie nie raz zdarzyłoby Ci się porozmawiać tudzież pomagać osobie, która nie potrafi czegoś zrozumieć mimo setnych prób tłumaczenia lub osobie, która po prostu będzie sama w sobie nie do zniesienia - nie wiem jak inaczej to określić -, ale wydaje mi się, że właśnie w takiej sytuacji trudno byłoby Ci się odnaleźć i po prostu byś wybuchał. Ponadto tak jak u góry już wspomniano piszesz podania, bo niby Ci zależy na jakiejś tam konkretnej randze, a po jakimś okresie czasu Ci się to nudzi i z tego rezygnujesz to raczej już zawsze będzie za Tobą chodzić i tego nie zatrzesz, to tak jakbyś szukał pracy, znalazł, powiedział "ehh, znudziło mi się, następna" i tak w kółko, a pracodawca widząc ile razy rezygnowałeś z danej pracy na pewno bierze to pod uwagę, dlatego tutaj duży minusik. No i tak.. ostatnio na CzatBoxie faktycznie jakoś dziwnie się zachowujesz, dziecinnie, jakieś głupie tekściki między Tobą, a pewnym użytkownikiem jakoś za mną nie przemawiają. Póki co jestem na NIE, ale jeżeli się poprawisz i napiszesz kiedy indziej to podanko to naprawdę będę skłonna dać Ci na tak, bo myślę, że ogólnie mógłbyś sobie poradzić gdybyś troszkę nad sobą popracował. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie znam Cie tak dobrze i nic do Ciebie nie mam, ale na sieci jesteś można powiedzieć nie konfliktową osobą i troche nie myślisz w tej głowce :kappa: , tylko czasem udajesz 14 latka. Wiem że kazdego mogą ponieść emocje, ale Ciebie akurat często ponoszą. Jesteś osobą aktywną i pozytywną, patrząc na twoje staranie troche mnie zmusza dać na nie. Każdy z czasem się poprawia i myślę, że ty teź sie poprawisz.

Edytowane przez Kolqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hmmm, cóż ostatnio nas poniosło na tym SB to prawda, aczkolwiek Eluś to bardzo spoko osóbka prywatnie, można z nim się pośmiać jak i popłakać - jeszcze nie było okazji, ale jak siedzę z nim czasami na tym ts'ie to bardzo pracowita osoba, ale niestety jak koledzy i koleżanki wymienili za bardzo Cię ponosi, potrzebujesz więcej opanowania, nawet jak Cię denerwuję, tak samo jest z rangami, bierzesz je jak ciasteczka, a na wyznaczoną rangę trzeba sobie zasłużyć dobrym zachowaniem, aczkolwiek jestem na tak, mam nadzieję, że jak przyjmą Ci podanie to popracujesz troszkę nad opanowaniem swoich emocji.

Powodzenia, i wszystkiego dobrego w Nowym 2020 Roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dnia 2.01.2020 o 04:25, Kolqu napisał:

Nie znam Cie tak dobrze i nic do Ciebie nie mam, ale na sieci jesteś można powiedzieć nie konfliktową osobą i troche nie myślisz w tej głowce :kappa: , tylko czasem udajesz 14 latka. Wiem że kazdego mogą ponieść emocje, ale Ciebie akurat często ponoszą. Jesteś osobą aktywną i pozytywną, patrząc na twoje staranie troche mnie zmusza dać na nie. Każdy z czasem się poprawia i myślę, że ty teź sie poprawisz.

dobry jesteś wariat, 1 - 3 połączenia na ts i się wypowiadasz

 

 

JESTEM NA TAK, elo elo 320 to weteran naszej multi hedowej gildi, siedział nawet w sylwka i pilnował porządku na swoim kanale, szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...