Skocz do zawartości
Gość

 zamknięty Gracz "Nie" siedzi na txt!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 2020-01-28
Nick gracza:  [IP] 14: 'Nie!?!' (CT)   -- 81.219.174.246:27005 [VALVE_1:0:804855028   i admin  Cover
Dowody:  http://ehltv.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-2001282016-cs_office.dem.zip  czas na demku to :  05:40:00
Świadkowie: nie potrzebni 
Uzasadnienie: Witam! Gracz "Nie" jak to sam stwierdził wykorzystał buga mapy i wbił na txt , nie pisał bym tej skargi gdyby nie to że admin Cover zamiast go nie wiem zabić (poprzez funkcje admina) , dać mu kicka a najgorszym przypadku bana. Proszę się przypatrzyć jaka jest reakcja admina na wbicie gracza "Nie" na txt , śmieje się razem z graczem z tego buga , i nic mu nie mówi ... Jeszcze lepsze zachowanie admina Covera dał graczowi "NIe" awp  by mógł sobie z txt graczy pozabijać i jednego mu się udało zabić... I ktoś mi powie że tu nie ma dzielenia na równy i równiejszy. Proszę o przyjrzenie się tej sytuacji kogoś z wyższej administracji i wyciągnięcie wniosków!!! 

Ps. przed dodaniem skargi pytałem się ludzi na forum czy to są txt i mi napisali że według nich to są txt, wolałem się upewnić przed napisaniem skargi!!! 

Jeszcze raz proszę o przyjrzenie się jak się admin zachowuje gdy gracz "nie" mówi mu że ma buga!!! I proszę sobie odpowiedzieć na pytanie czy tak powinien się admin zachować!!! Proszę o wyciągnięcie konsekwencji , bo jakoś Cover graczy typu noname potrafi banować a koledze nie nawet nic nie powie !!!! 

@cover tylko w tym momencie jak gracz "Nie" wbił na txt wykorzystał buga (tak On to nazwał) to z adminów na serwerze byłeś tylko Ty ... To komu innemu miałem napisać ??? 

Po 2. który normalny admin daje graczowi który siedzi perfidnie na txt daje mu awp by sobie poskanował graczy i przy okazji zabił jednego !!!

Po 3. twoja reakcja była nie na miejscu śmiałeś się razem z nim z tego buga .... Jestem ciekaw czy jak bym ja np wbił na txt to razem z ze mną byś się śmiał albo inny graczy w typie nieznanego na tej sieci... albo by ban poleciał albo byś go zabił lub dał mu kicka ....

Po 4. ta sytuacja pokazała że jednak jest kolesiostwo na serwie , bo gracz "Nie" nawet bugu z defibrylatorem używa ( ale o tym nie będę się rozpisywał bo nie mam dowodów) 

@Roy Keane Ja rozumiem żeby nie robić drętwego serwera , ale chyba nie uważa Pan że zachowanie admina było godne pełnienia tej funkcji , pośmiać się można ale z innych rzeczy , a nie z takich gdzie gracz (kolega) admina łamie regulamin a admin się z tego śmieje, przy wielu graczach. To jak Pan oceni tą sytuacje gdzie admin zamiast jakoś zareagować na te txt gracza , to daje Mu broń Awp , by sobie z miejsca zwanego txt pozabijał??? I teraz pewno Pan twierdzi że skarga do odrzucenia? Czyli według Pana koledzy admina mogą sobie łamać regulamin i nic Im za to grozić nie będzie?  Ciekaw jestem jednego czy jak by tam wbił mało znany typ na serwie to czy tak samo by się admin zachował? Pewno by ban poleciał lub coś innego... Ale tak jak napisałem jak widać na tym serwie panuje zasada "RÓWNY I RÓWNIEJSZY"

Więc proszę by tą skargę ktoś z wyższej administracji sprawdził , ocenił , bo jak widać Opiekun serwera nie widzi problemu w tym że kumple adminów robią co chcą na serwerze!!! 

 

"A ja staram sie szukac miejsc z bugami i je pokazywac administracji  tak samo jak niektóre perki znajduje w nich poprostu błędy admini jesli inni gracze mogą pisac o tym problemie ja ich poprostu szukam" - Czyli teraz tak sobie można usprawiedliwiać wejście na txt, że się szukało bugów?

"I jeszcze jedno smianie bylo z tego ze tam sie znalazłem"  i zabijanie graczy z txt też było śmieszne, gdyż dostałeś broń od admina , a gracze którzy Cię widzieli na txt nie mogli Cię zabić , ponieważ nie mieli takiej broni która by Cię zeskanowała... nie złe tłumaczenia....  

I co dalej twierdzić będziesz Opiekunie serwera że nie ma faworki na serwie , to jak nazwiesz to gdzie gracz "Nie" wbija na Ab (zgłaszałem to @Nodi ) admin to sprawdził i przyzwolił na granie na Ab. Mapka się zmieniła na cs_office wbił znowu admin @cover który na 100% wiedział że gracz "Nie" ma na koncie "AB" ... Więc nie mówcie że nie ma równy i równiejszy , że admini nie mają swoich kumpli których nie będą karać ... Może w końcu ktoś naprostuje tych Adminów... Dalej pozwalajcie swoim kolegą na wszystko ....  demko , żeby nie było że nie mam dowodów https://www107.zippyshare.com/v/vP4iWXUV/file.html  

No to w tej chwili to jest jakaś kpina gracz "Nie" nawet przy opiekunie serwera może grać sobie na "AB" , widzę że nawet Opiekun serwera ma swoich "kolegów" !!! https://www107.zippyshare.com/v/vVYuCdFB/file.html demko 

@aquax Proszę o reakcje bo to już nawet nie jest śmieszne skoro , gracz "nie" ciśnie na "Ab" a opiekun sieci ma to gdzieś ....

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Była taka sytuacja,że nie coś zbugował nwm jak i go wyrzuciło na txt ale Warning chyba się pomyliłeś bo w amxie jest ban NA ZAWSZE ?? za txt xd ??

PS: Zwróciłem póżniej uwagę graczu Nie za to,że wszedł na TXT nie dałem bana lecz ostrzeżenie więc jak nie masz pewnych informacji to proszę głupot nie pisz pozatym są inni admini rownież im możesz to zgłosić a nie odrazu lecieć na forum o każdą bzdurę 

Edytowane przez cover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja staram sie szukac miejsc z bugami i je pokazywac administracji  tak samo jak niektóre perki znajduje w nich poprostu błędy admini jesli inni gracze mogą pisac o tym problemie ja ich poprostu szukam

I jeszcze jedno smianie bylo z tego ze tam sie znalazłem 

Edytowane przez Nie!?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...